E6600 sisteme RAM ve SSD takviyesi yaptıktan sonra hata vermeden oyunlardan atıyor

OzanNS

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8GB(4+4)DDR3
SSD veya HDD modeli
A400 SSD
Ekran kartı
GT630 2GB DDR3 128BİT
Anakart
MS7592
İşlemci
E6600
Bilgisayarıma yeni SSD ve RAM aldım aldığım günden beri bazen oyunlardan anında hata vermeden oyundan atiyor. En düşük oyunda bile atıyor, oyunda Chrome'dan arkadan müzik çalarken sanki çok düşük bir bilgisayar kulanıyormuşum gibi kasıyor. SSD ve RAM'i almadan önce arkada Chrome da Discord'a acıkken oyunlarda bir sıkıntı olmadan kulanıyordum. RAM ve SSD'yi aldığım adam bunları almadan önce iyi bir dört cekirdekli işlemci takalım sistem rahatlasın demişti. Ben de sistem rahat arka planda uygulama kulandığım için RAM alacağım SSD de uygulamalar hızlılansın diye vs. alacağım dedim ama bunları alıp takınca böyle sorunlarla karşılaştım. Bir de ilk takdırdığım RAM'ler sürekli mavi ekran hatası veriyordu sonran farklı RAM'ler taktı ilk RAM'lerde oyuna girmeden, hata vermeden oyundan atıyordu şimdi ise oyunun ortalarında arada atıyor. MSI Afterburner'de izlediğimde işlemcinin %100'ünü kullanıyor her oyunda öyle gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, tavsiyelerde hata yok. Fakat alınan RAM'ler sıkıntılı gözüküyor. 775 pin anakartlar RAM seçebiliyor. İkinci el olarak da Kingston N kodlu RAM'lere bakabilirsiniz.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı