E6600 ve HD 4650 sistem 1500 TL eder mi?

frtzngn6565

Femtopat
Arkadaşlar, Letgo'da bugün birisi bilgisayarımı 1500 TL istedi. Özelliklerini yazıyorum, lütfen biraz yardımcı olun.

Dual Core E6600 işlemci.
8 GB DDR3 1333MHz RAM (4x4)
AMD Radeon HD 4650 ekran kartı.
300W FOEM PSU.
Foxcoon G41 md anakart.
400 GB HDD.
Rampage klavye ve kulaklık ikisi de ışıklı.
Orta boy monitör Samsung (kaliteli değil)

Arkadaşlar, 1500 TL çok mu az mı?

Sizce versem mantıklı mı olur? 1500 TL bu bilgisayardan güzel bir bilgisayar toplayabilir miyim?

Amacım bunu satıp daha güzel bir şey almak. Lütfen yardımcı olun. Yardıma ihtiyacım var.

Arkadaşlar, Letgo'da bugün birisi bilgisayarımı 1500 TL istedi. Özelliklerini yazıyorum, lütfen biraz yardımcı olun.

Dual Core E6600 işlemci.
8 GB DDR3 1333MHz RAM (4x4)
AMD Radeon HD 4650 ekran kartı.
300W FOEM PSU.
Foxcoon G41 md anakart.
400 GB HDD.
Rampage klavye ve kulaklık ikisi de ışıklı.
Orta boy monitör Samsung (kaliteli değil)

Arkadaşlar, 1500 TL çok mu az mı?

Sizce versem mantıklı mı olur? 1500 TL bu bilgisayardan güzel bir bilgisayar toplayabilir miyim?

Amacım bunu satıp daha güzel bir şey almak. Lütfen yardımcı olun. Yardıma ihtiyacım var.

Hiç kaçırmayın verin gitsin üzerine 500TL koyma ihtimaliniz varsa ikinci el güçlü veya sıfır APU sistem toplarsınız.

Anakart RAM işlemci setini sahibinden de 200'e veren var. 400'e de veren var. Hepsini toplayınca o kadar eder mi bilmem ama o parayı veren varsa fazla kurcalamayın üzerine biraz daha ekleme yapıp 10 numara bilgisayar toplarsınız (APU ekran kartı işlemci içinde olan sistemlere deniyor. Harici ekran kartı almıyorsunuz)

Anakart RAM işlemci setini sahibinden de 200'e veren var. 400'e de veren var. Hepsini toplayınca o kadar eder mi bilmem ama o parayı veren varsa fazla kurcalamayın üzerine biraz daha ekleme yapıp 10 numara bilgisayar toplarsınız (APU ekran kartı işlemci içinde olan sistemlere deniyor. Harici ekran kartı almıyorsunuz)
Tamamdır o zaman 1500 tl vereyim. Tekrar anket açarım güzel bir sistem önerirsiniz.
Harici ekran kartsız sistem yani onboard. Ryzen3 serisinde uygun fiyata güçlü APU'lara sahip islemciler var.
İlk defa böyle birşey duydum. Vay be teknoloji hakikaten gelişmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı