E6600 ve R7 250 Performansı

Shevchenko

Hectopat
Daha fazla  
İşlemci: İntel E2180
Anakart: Biostar P4M890-M7 TE
RAM: 4 GB

Böyle bir şey var bende buna E6600 ve R7 240 ya da R7 250 almak istiyorum. Fakat aklımda bir soru var bunlar darboğaz yapar mı? Ya da ekran kartı bu anakartta çalışır mı? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 250 darboğaz yapabilir. Fakat R7 240 alınabilir. Eğer bütçe belirtirseniz, daha farklı ve sağlıklı önerilerde bulunabiliriz.

Darboğaz yapcağını sanmıyorum zaten ekran kartıyla üst düzey grafikli oyunlar oynayamazsınız zorlanmayacağı için alabilirsiniz.

R7 250 darboğaz yapabilir. Fakat R7 240 alınabilir. Eğer bütçe belirtirseniz, daha farklı ve sağlıklı önerilerde bulunabiliriz.
Fazla para da vermek istemiyorum açıkçası, seneye üniversite sınavına gireceğim zaten çok fazla oynamayacağım, kendimi kaptırmak istemiyorum ama benim bir sorum daha var.
Geçen yaz GT 710 almıştım taktığımda monitöre görüntü gelmemişti ama farklı bilgisayarlarda çalışıyordu kart, şimdi ben R7 240 aldığımda bu çalışır mı? Ya da çalışmaz ise ben bir tane x1 to x16 dönüştürücü alsam onunla kartı çalıştırabilir miyim? Cevaplarsan sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı