E6700 - R7 240 Düşük Performans Sorunu

• Konuyu başlatan Metto
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

Metto

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar benim sistemimde anlayamadığım bir şekilde darboğaz mı desem ne desem bilemiyorum. Her oyunum neredeyse kasıyor sistemim eski bir sistem, yeni toplamaya bütçem yok. Yardımcı olursanız sevinirim, sistem özelliklerini aşağıda paylaştım.
  • İşlemci: Core 2 Duo E6700
  • Bellek: 3GB
  • Ekran Kartı: AMD R7 240
  • Anakart: Asus P5B-MX

Sabit diskim bayağı eskidi ve darboğazın bundan kaynaklı olabileceğini de düşünüyorum. SSD almama gerek var mıdır ?

Max payne 3 highta oynamama ragmen ac brootherhood, ac 2 gibi dusuk sistem isteyen oyunlar kasiyor ve aklimda darbogazmi var acaba sorulari oluyor.

İşlemciniz darboğaz yapmakta

Anakartınız Core 2 Quad döre çekirdek deskekliyor ucuza bulabilir iseniz Gta 5 gibi oyunları kasmadan oynarsınız,Ram ekler iseniz.

Size en uygun işlemci Q 6600 piyasası 100 TL gibi fiyatlarda bulmak mümkün.

Evet islemcimi cinden ucuza siparis etmistim sonradan farkcettim 2 cekirdek olgugunu anladım. para biriktirip yine yurtdısımdan quad core siparis edebilirim cok tesekkur ederim yardimlariniz icin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı