E6700 ve E6500 sistemlerle madencilik yapılır mı?

ahmeti20

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Tecrübem olmadığı için tecrübeli dostlardan yardım istiyorum. Elimde 3 adet GTX 1660 Super var ve 2 adet eski PC var. Ek 750W PSU alsam, bunların işlemcisi ve anakartıyla mining yapabilir miyim? Önerilerinizi dinliyorum :D

Yapılır hocam. Anakartta 3 tane PCI-Express yuvası var. İşlemcinin mining de önemi yok. Elinizdeki işlemcinin 65 Watt TDP değeri var ki bu iyi bir değer elektrik açısından. 3 tane riser alın ekran kartlarını takın anakarta. Daha sonra ekran kartı driverlerini kurun. PSU'yu kaliteli tercih edin.

EDİT: İşletim sistemini Windows 10 tercih edin. NVIDIA driver konusunda Windows 7,8 ve 8.1 desteğini kesiyor

Yapılır hocam. Anakartta 3 tane PCI-Express yuvası var. İşlemcinin mining de önemi yok. Elinizdeki işlemcinin 65 Watt TDP değeri var ki bu iyi bir değer elektrik açısından. 3 tane riser alın ekran kartlarını takın anakarta. Daha sonra ekran kartı driverlerini kurun. PSU'yu kaliteli tercih edin.

EDİT: İşletim sistemini Windows 10 tercih edin. NVIDIA driver konusunda Windows 7,8 ve 8.1 desteğini kesiyor
750 psu yeter mi yoksa daha yüksek mi alayım ileride lazım olur diye?

Geri
Yukarı