E6700 ve E6500 sistemlerle madencilik yapılır mı?

ahmeti20

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Tecrübem olmadığı için tecrübeli dostlardan yardım istiyorum. Elimde 3 adet GTX 1660 Super var ve 2 adet eski PC var. Ek 750W PSU alsam, bunların işlemcisi ve anakartıyla mining yapabilir miyim? Önerilerinizi dinliyorum :D

Yapılır hocam. Anakartta 3 tane PCI-Express yuvası var. İşlemcinin mining de önemi yok. Elinizdeki işlemcinin 65 Watt TDP değeri var ki bu iyi bir değer elektrik açısından. 3 tane riser alın ekran kartlarını takın anakarta. Daha sonra ekran kartı driverlerini kurun. PSU'yu kaliteli tercih edin.

EDİT: İşletim sistemini Windows 10 tercih edin. NVIDIA driver konusunda Windows 7,8 ve 8.1 desteğini kesiyor

Yapılır hocam. Anakartta 3 tane PCI-Express yuvası var. İşlemcinin mining de önemi yok. Elinizdeki işlemcinin 65 Watt TDP değeri var ki bu iyi bir değer elektrik açısından. 3 tane riser alın ekran kartlarını takın anakarta. Daha sonra ekran kartı driverlerini kurun. PSU'yu kaliteli tercih edin.

EDİT: İşletim sistemini Windows 10 tercih edin. NVIDIA driver konusunda Windows 7,8 ve 8.1 desteğini kesiyor
750 psu yeter mi yoksa daha yüksek mi alayım ileride lazım olur diye?

Yeni konular

Geri
Yukarı