E6700 ve GT 730 Fortnite'ta düşük performans

Hasan İnanç

Decapat
Nvidia GT730 ekran kartım var 4 GB. Ayrıca 4 GB da RAM'm var fakat Fortnite'ta orta ayarlarda 13 FPS alıyorum. İşlemcim Intel Pentium Dual Core CPU E6700 3.2 GHz ben düşük FPS almamın sebebinin işlemcim ile ekran kartımın fazla uyumlu olmadığından dolayı olduğunu düşünüyorum. Bu konuda bilgili arkadaşlar varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin yerine patates kullanırsan daha fazla FPS alırsın.
Boşver bilgisayarı sen git derslerine çalış daha yararlı olacaktır.
Yalnız sana bilgisayarımda neden bu oyun düşük performanslı çalışıyor diye sormuş, akıl ver diye değil.
sistemim daha kötüydü 2 gb ram ve ekran kartım yoktu eğer sorun işlemcideyse seneye daha paralı bir işte çalışıp yenisini alıcam tabi dolar artmazsa
Fortnite için başta islemci ve 4GB RAM yetersiz. Ekran kartı da 720P en düşük ayarlarda belki performans verir fakat keyif alamazsın. Maalesef yeni oyunlar için yeni bir sisteme geçiş yapman gerekecek.

Yalnız sana bilgisayarımda neden bu oyun düşük performanslı çalışıyor diye sormuş, akıl ver diye değil.

Fortnite için başta islemci ve 4GB RAM yetersiz. Ekran kartı da 720P en düşük ayarlarda belki performans verir fakat keyif alamazsın. Maalesef yeni oyunlar için yeni bir sisteme geçiş yapman gerekecek.
Teşekkürler ama dolar yüksek olduğundan dolayı yeni sistem biraz hayal ürünü gibi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı