GT 730 düşük performans problemi

yusufkerem0

Hectopat
Arkadaşlar internette GT 730 testleri var 120 FPS değerleri alıyor ama benim sistemim 40 FPS. Sistemde Windows 7 var, işlemcim AMD Athlon X2 250. Bu kadar düşük olmasının sebebi nedir?

Kardeşim bahsettiğin GPU'nun performansı o şekilde zaten. Hangi oyunda 120FPS veriyormuş, öyle bir şey yok. GPU'dan memnun değilsen CPU ile çalıştırabilirsin uygulamanı. Onun performansı zira biraz daha iyi olacaktır.

Kardeşim bahsettiğin GPU'nun performansı o şekilde zaten. Hangi oyunda 120FPS veriyormuş, öyle bir şey yok. GPU'dan memnun değilsen CPU ile çalıştırabilirsin uygulamanı. Onun performansı zira biraz daha iyi olacaktır.
AMD Athlon X2 250'de ne zamandır dahili grafik birimi var?
Arkadaşlar internette GT 730 testleri var 120 FPS değerleri alıyor ama benim sistemim 40 FPS. Sistemde Windows 7 var, işlemcim AMD Athlon X2 250. Bu kadar düşük olmasının sebebi nedir?
Siz de sistem bileşenlerinizin hepsini paylaşın. Hangi oyunda 40 FPS aldıysanız oyunun adını yazın ve 120 FPS alınan videoyu paylaşın. Kimse müneccim değil. Bu bilgileri paylaşmadan çözüm bulamazsınız.

AMD Athlon X2 250'de ne zamandır dahili grafik birimi var?

Siz de sistem bileşenlerinizin hepsini paylaşın. Hangi oyunda 40 FPS aldıysanız oyunun adını yazın ve 120 FPS alınan videoyu paylaşın. Kimse müneccim değil. Bu bilgileri paylaşmadan çözüm bulamazsınız.
Efendim CSGO oyununda 40 fps alıyorum hemde en düşük grafik ayarlarında ama monitörüm şu an eski tip yani tüplü monitörlerden bilgisayarı aldığım yere sordum ve monitörden kaynaklandığını söyledi

Efendim CS:GO oyununda 40 FPS alıyorum hem de en düşük grafik ayarlarında ama monitörüm şu an eski tip yani tüplü monitörlerden bilgisayarı aldığım yere sordum ve monitörden kaynaklandığını söyledi.
Kardeşim 60 Hz ekran var ben de. Bazı oyunlarda 90 FPS alıyorum. Monitörle ilgisi yok onun. Dalga geçmiş seninle.

Dosya Ekleri

• S3.jpg
    S3.jpg
    282 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı