E7200 sisteme Linux önerisi

Oyun oynayacaksanız Linux kullanmanızı tavsiye etmem, sizde farkındasınız zaten kodlama için kullanıldığını. Oyun desteği oldukça az. Sizin için en iyi platform Windows'tur. Herkes takmış bu Windows 7'nin güvenlik desteği almamasına. Yahu arkadaş adam gibi kullan, orijinal oyun indir, sağdan soldan pop-up reklamlara tıklama bak bakalım virüs bulaşıyor mu? :D

Evet Linux açık kaynak kodlu dağıtım olduğu için kodlama için önerilir genellikle dediğinizde doğrudur bu arada :)

Kararsız kaldım oyunda oynayacağım bu sistemde büyük bir çoğunluk Linux'un kodlama için kullanıldığını varsayıyor Windows 7 yükleyeceğim herhalde.

Yükleme. Windows 7'nin şu anki oyun performansı Windows 8.1'den kötü. Bir de Windows 7'de CS:GO gibi oyunlarda VAC hatası verebiliyor.

Yükleme. Windows 7'nin şu anki oyun performansı Windows 8.1'den kötü. Bir de Windows 7'de CS:GO gibi oyunlarda VAC hatası verebiliyor.

Windows 7 Home Premium kullandım zamanında öyle bir hata almamıştım aslında en iyisi ben bir Linux deneyeyim ardından istersem Win 8.1 Single Language yüklerim.

Lutris ve protondb ne oluyor?
Özellikle oyun için uyumluluk araçları, WineHQ adlı araç ile de programları kullanabiliyorsunuz.

Windows 7 Home Premium kullandım zamanında öyle bir hata almamıştım aslında en iyisi ben bir Linux deneyeyim ardından istersem Win 8.1 Single Language yüklerim.
Siz Linux kullanın, hayatında 2-3 kere GNU/Linux katogorisine yazmış insanlara aldanmayın.

Kararsız kaldım oyunda oynayacağım bu sistemde büyük bir çoğunluk Linux'un kodlama için kullanıldığını varsayıyor Windows 7 yükleyeceğim herhalde.

Hayır Linux kodlama için kullanılmaz, daha önce Linux kullanmamış arkadaşların mesajlarına aldanıp Windows 7 gibi desteği kesilmiş, güvenlik açıklarıyla dolu bir işletim sistemini kurma. Linux Mint Xfce ile çok iyi bir deneyim yaşarsın, kullandığın programları ve oynadığın oyunları yaz bakayım Linux destekleri var mı araştırayım.

Evet Linux açık kaynak kodlu dağıtım olduğu için kodlama için önerilir genellikle dediğinizde doğrudur bu arada :)

Açık kaynak olması kodlama için kullanıldığı anlamına gelmiyor. Açık kaynak kodlu olması güvenilr, Windows gibi sizi kullanmayan bir işletim sistemi olduğu anlamına gelir.

Tüm oyunları açabiliyor mu bari? Bende yazılım ile ilgileniyorum efendim, bilmeyen var mı bunları?

Bu arkadaşın oynayacağı potansiyel oyunların tahmini %99'unu açar.

Geri
Yukarı