E7200 sisteme yükseltme

Zaten 150 TL'lik bir öneri yapmıştım. 200 TL öneri yapacak olur isem yine P45 çipsetli bir Anakart + Xeon E5450 öneririm. Ram'leriniz var zaten o yüzden RAM masrafına gerek kalmıyor. İşlemci için bir de iyi bir soğutucu alırsanız bu iş tamamdır. Fakat Ekran Kartı için para kalmıyor. Bütçe 300 olsa 150 TL bir kart bulunabilirdi. Ya da Anakart olarak yine P35-P45 tercih edilip yanına E5440 alınıp yaklaşık 150 TL denk getirilip, 50-75 TL gibi rakamlara HD 4850/4870, 9800 GT gibi kartlar alınıp en azından online oyunları rahat oynatabilecek güçte bir sistem oluşturulabilir.

@Silinen üye

Vay be hocam gercekten bu konuda üstadmışsınız :) son 1 ricam olacak sizden zahmet olmazsa bana P45 chilsetli bir anakartın linkini atar mısınız? Teşekkür ederim @MWarfare
Vay be hocam gercekten bu konuda üstadmışsınız :) son 1 ricam olacak sizden zahmet olmazsa bana P45 chilsetli bir anakartın linkini atar mısınız? Teşekkür ederim @MWarfare

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı