E7400 sisteme oyun için Windows önerisi

Leonarda

Decapat
Daha fazla  
NVIDIA GeForce 9500 GT 1 GB ekran kartı.
Intel Core (tm) 2 Duo CPU E7400 işlemci.
4 GB RAM.
500 GB HDD.
Oyunlarda yüksek FPS alıp, kasma sorununu kaldırmak için hangi sürümü kullanmalıyım sizce? W7 mi, W8.1 mi, Windows 10 mu?
Şu an güncel olarak Windows 10 Home kullanıyorum, oyunlarda FPS kaybı ve kasmalar yaşıyorum. Güvenlik falan benim için önemli değil ben sadece FPS alıp kasmayı ortadan kaldırmayı hedefliyorum. W7 olur diye düşünüyorum ama tasarımı biraz kötü gibi.

Windows 8.1 kullanın. Size, SSD olsa Windows 10 önerirdim ama HDD varsa Windows 8.1 ya da Windows 7 kullanmaya çalışın. Eğer, Windows 8.1 beğenmezseniz Windows 7 deneyin.

Windows 8.1 kullanın. Size SSD olsa Windows 10 önerirdim ama HDD varsa Windows 8.1 ya da Windows 7 kullanmaya çalışın. Eğer, Windows 8.1 beğenmezseniz Windows 7 deneyin.
Windows 8.1'de de niyeyse hoşuma gitmeyen özellikler vardı, eskiden W7 kullanırdım o zamanlar hiç FPS drop falan yemezdim denesem mi acaba?

@Leonarda Windows 8.1 benim hoşuma gitmiyor sizin gibiyim. Windows 7 kullanabilirsiniz o zaman. Yanına antivirüs kurun fakat güvenlik sıkıntıları olabilir. Yani, antivirüs kullanmanız şart gibi bir şey zaten antivirüs kursanız gene Windows'un açıklarının hepsini kapatacağını düşünmüyorum. Sürücü sorunu yaşamazsanız Windows 7 kullanın.

Geri
Yukarı