E8400 sisteme yükseltme tavsiyesi

yüksel97

Hectopat
Daha fazla  
Sistemimi yenilemek istiyorum. GTA 4 kasıyor mesela en düşük ayarlarda bile full ayarda oynayabilceğim sistem rahatca. Ne gibi eklemeler yapmalıyım? İlginiz için teşekkürler şimdiden.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını görmezden gelirsek sistemin o kadar kötü değil. R7 250 veya R7 260X alırsan bu sistem seni uzun süre götürür.

Ddr3 bellekleri neden 533 mhz de çalıştırıyorsunuz. Biostan ram profiline bir göz atın. Birde bütçe belirtin.
Kaçta çalışması en uygun olur onu biostan ayarlanabiliyormus fakat fazla yaparsan yanar diyorlar

Erkan kartı guncellestirdim ve windowsumu etkinlestirdim birde denetim masasından erkan kartı ayallarından gta4 ekleyip bildiğim bir kaç ayarı artirdim su an yüksek ayarlarda tanımlamalar oluyor pack ten mi kaynaklanır bu sisteme ayarmi çekilmesi lazım verimli kullanamıyorum çünkü

500 lira civarında butcem var ne ekleyebilirim bu sisteme deger mi? güç kaynagi da 300wat

Yanılmıyosam ramlerin 1333 mhz. Bios dan ramlerın kendi frekansına ayarlarsan bi skıntı olmaz. Yinede en sağlıklısı ramlerşne bir göz atman mhz değeri kaç yazıyor ise o değere al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı