E8400 uyumlu anakart önerisi

Bütçe
Bütçe farketmez
İkinci elden bulunabilir ise oradan da alınabilir hocam, @Yiğitt35 hocamın önerdiği anakartları ben de öneririm. AliExpress'ten ise güvenilir bir satıcıdan alırsan muhtemelen bir şey olmaz.
Anladım hocam. Bir de nereden alabilirim? AliExpress var bir tek onda da iade yok ve bozuk gelebilir diye korkuyorum

Muhtemelen işlemci ile birlikte veriyor, eğer öyleyse fiyatı normal sayılabilir bence. Ama sadece anakart ise bence biraz pahalı gibi. Bir de @Yiğitt35 hocam yorum yapsın.
Hocam işlemci ile geliyorsa o işlemciyi kullansam daha çok mu performans alırım bir de?

Yanında E5450 ile geliyor, modlanmış BIOS kurulmuş. İyidir güzeldir fakat pazarlık yaparsanız daha güzel olur. 650TL'ye ikisi olmasına rağmen fiyatı biraz fazla. 500 - 550TL'ye çekebilirseniz en azından :) Yalnız satıcının ilan açıklamasına yazdığı gibi de performansı yoktur, ona dikkat çekeyim, kendisi biraz sallamış.

Yanında E5450 ile geliyor, modlanmış BIOS kurulmuş. İyidir güzeldir fakat pazarlık yaparsanız daha güzel olur. 650TL'ye ikisi olmasına rağmen fiyatı biraz fazla. 500 - 550TL'ye çekebilirseniz en azından :)
Hocam pazarlık yapmaya çalışırım da, son olarak şu kasaya sığar mı? Not: içindeki gözüken parçalar farklı.

Dosya Ekleri

• x5_10674453130j9.jpg
    x5_10674453130j9.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 9
Hocam pazarlık yapmaya çalışırım da, son olarak şu kasaya sığar mı? Not: İçindeki gözüken parçalar farklı.

mATX kasaya benziyor, anakart da mATX formatında zaten. Kasayı temizlerseniz bir de tam olur :)

@Yiğitt35 hocam merhabalar, son P5G41CM-LX anakart da Türkiye içinde satıştan kaldırıldı da, P5KPL-AM SE alacağım. Parçalarıma tam uyduğundan emin olabilir miyim?

Bir de hocam sizi bir konuya etiketledim bakabilir misiniz rica etsem?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı