E8500 Sisteme GTX 750 Ti Alınır mı?

Furkan_tre07

Hectopat
GTX 750 Ti ekran kartına E8500 işlemci taksam PUBG GTA 5 oynayabilir miyim?
Darboğaz olmaz değil mi? Drop
yemem herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz kaçınılmaz olacaktır elbet ama overclock ile bir nebze azaltabilirsin..
Quad Core bir işlemci alarak ya da XEON ( Anakart desteklerse ) bir işlemci alırsan darboğaz olmayacakdır.

PUBG, GTA V gibi oyunlar işlemciye yük bindiren oyunlar. Anakartın desteklerse Xeon X5460 takıp overclock yaparsan darboğaz yapmaz. Altındaki hiçbir işlemci kurtarmaz. Anakart modelin nedir?
Ayrıca darboğaz olmaması için 1080p monitör kullanman gerektiğini hatırlatayım. Eğer anakartın destekliyorsa, ekstra soğutucu ve PSU masrafını karşılayabileceksen X5460 alabilirsin.

Bana denilen şey şuydu intel core duo 2 e8400 üstü işlemciye 750 ti çok rahat ta karsin dediler bende o yola çıkarak aklıma yattı xeon işlemci çok fazla cpu w çeker dediler
Xeo
Darboğaz kaçınılmaz olacaktır elbet ama overclock ile bir nebze azaltabilirsin..
Quad Core bir işlemci alarak ya da XEON ( Anakart desteklerse ) bir işlemci alırsan darboğaz olmayacakdır.
Xeon çok fazla güç çekiyor diye intel core düo 2 e8500 düşündüm ve bana denilen bir pc mühendisi yaziimci gibi bisiydi intel core duo 2 e8400 işlemci üstüne 750 ti takarsan dar boğaz yaşanmaz dediler
Xeo
Xeon çok fazla güç çekiyor diye intel core düo 2 e8500 düşündüm ve bana denilen bir pc mühendisi yaziimci gibi bisiydi intel core duo 2 e8400 işlemci üstüne 750 ti takarsan dar boğaz yaşanmaz dediler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı