E8600 sisteme ekran kartı önerisi

Ayrıca anakartta 2 RAM slotu var, 2 GB daha RAM ekle demenin mantığı nedir, ekran kartı için tavsiye istiyorum sadece.

Hocam ben şunu demek istedim elindeki 2 ayrı RAM'i satıp 4+2 yapmak?
Ayrıca anakartta 2 RAM slotu var, 2 GB daha RAM ekle demenin mantığı nedir, ekran kartı için tavsiye istiyorum sadece.

Bakın siz ekran kartı istiyorsunuz. Bu işlemci hiçbirini beslemez. Önce işlemci almanız lazım. Diyelim ki işlemci aldınız bu sefer de RAM'den dolayı darboğaz olacak zamanla biraz idare edip 2 GB daha RAM alirsiniz anlatmak istedigim bu ustelik cok fazla masrafi olmayacağına eminim.

Buyrun monitör de bu. Ayrıca ikisi arasında 50 lira oynayacak almışken gtx 750 olsun diye düşündüm.
Darboğaz kesinlikle olacak monitörün çözünürlüğü de yüksek değil. Ama 50 lira farkla 750 al. Dediğim gibi 4 çekirdekli bir işlemci alsan çok daha iyi olur. Çin'de 70-80 e bulunabiliyor.

Darboğaz kesinlikle olacak monitörün çözünürlüğü de yüksek değil. Ama 50 lira farkla 750 al. Dediğim gibi 4 çekirdekli bir işlemci alsan çok daha iyi olur. Çin'de 70-80 e bulunabiliyor.
Şu an iki tane kart buldum birisi gtx 750 diğeri r7 250 oc modeli. Aynı fiyata denk geliyor sizce hangisini seçmeliyim?

Geri
Yukarı