E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Kupon Kardeşliği nedir, nasıl yapabiliriz?
Mobil uygulamasında bulunuyor. İlk oynamaya özel 2000 veya 4000 jeton veriyor ve her davet ettiğiniz yeni hesap 1000 kazandırıyor. Toplamda 3 kişi davet edebiliyorsunuz. Ben 4900 jetona 75 TL aldım mesela. Bunun için 12 saatin olacak.

Hocam bunun Fury X versiyonunu da yapabilir misiniz? @Ali Pınar
Hocam ben de E900 Pro almayı düşünüyorum. İndirimin bitmesine 2 gün kaldı gözüküyor, bu sürede Kupon Kardeşliği olayını çözüp daha da ucuza getirebilirsem Fury X versiyonunu Kupon Kardeşliği ile birlikte yapayım.

Mobil uygulamasında bulunuyor. İlk oynamaya özel 2000 veya 4000 jeton veriyor ve her davet ettiğiniz yeni hesap 1000 kazandırıyor. Toplamda 3 kişi davet edebiliyorsunuz. Ben 4900 jetona 75 TL aldım mesela. Bunun için 12 saatin olacak.

Hocam dün kupon aldım, bugün de kupon kardeşliğine bastım. Talebiniz güvenlik nedeniyle şu anda işleme alınamıyor dedi. Başka hesaplar açıp kazanmıştım kuponu. Ban yememişimdir, değil mi? Bugün ürün alacağım da.

Hocam dün kupon aldım, bugün de kupon kardeşliğine bastım. Talebiniz güvenlik nedeniyle şu anda işleme alınamıyor dedi. Başka hesaplar açıp kazanmıştım kuponu. Ban yememişimdir, değil mi? Bugün ürün alacağım da.
Ban yemişsiniz, bende de aynısı oldu. Farklı telefondan deneyin, olmazsa VPN açın ve uygulama dilini İngilizce yapın. 2-3 saate açılıyor ban, ya da dil değiştirince bende açılmıştı.

Ban yemişsiniz, bende de aynısı oldu. Farklı telefondan deneyin, olmazsa VPN açın ve uygulama dilini İngilizce yapın. 2-3 saate açılıyor ban, ya da dil değiştirince bende açılmıştı.

Teşekkür ederim deneyeceğim.

Hocam dediğinizi Opera VPN ile yaptım olmadı, hesabımda kupon vardı onu kullanamaz mıyım?
@Ali Pınar Hocam başka vpn öneriniz var mıdır?

Maalesef ban yemişsiniz. Ben de yedim daha önce :D Telefon ve alıcı bilgisi değiştirdiğim halde benzeri oldu. En son adresi farklı verince sipariş geçti.
Hocam bu arada sizi buldum, teşekkür etmek istiyorum :) Önce 380 TL'lik ürünü AliExpress'ten 281 TL'ye alacaktım, ucuza alıyorum diye seviniyordum. Kupon kardeşliği dediniz, sadece 2 cihazla bile 7 dolar düştü ve şu anda 206 TL+23TL vergi ödedim. Ban yemeseydim 4 cihaza tamamlayacaktım da Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmamak için ban açılır açılmaz kuponu hemen çektim :)

@Ali Pınar işine yaradıysa ne mutlu :) eski hali daha iyiydi gerçi, şimdi indirimler biraz daha azalmış. 160 TL indirim bile alınabiliyordu.

Hocam sağ olun, ben de şimdi 3 kişi davet edersem 123 TL'lik kupon vereceğini söylüyor Aliexpress. Ona uğraşacağım şimdi 12 saat içinde.
@Tolga Samet hocam sayenizde ürün 175 TL'ye geldi. İnşallah vergi de az gelirse tadından yenmez. Çok teşekkür ederim kupon bilginiz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı