E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Teşekkür ederim. Kayıt yapmazsam garanti geçerli olmuyor mu?
Aldıktan sonra AliExpress garantisi yerine Razer garantisini kullanmak daha mantıklı. Açıkçası net bilgim yok fakat işi garantiye almak en iyisi. Ne zaman aldığınız ve fatura gibi bilgiler istiyor, 5 dakikada doldurursunuz.

Hatırladığım kadarıyla AliExpress'te satılan Razer ürünler maalesef Razer'a kayıt olmuyordu. Ancak bana kalırsa önemsiz. Sonuçta Razer ürünü ancak tam olarak nasıl elde ettiklerini bilmiyorum. DOA veya farklı şekilde olabilir.

Ben de birkaç gün önce Logitech G305'in doğu varyantı olan G304'ü 183 TL'ye aldım. Wireless ve HERO sensörlü, TR'den G102 veya G203 almak yerine kesinlikle daha mantıklı. Ayriyeten G305'in fiyatı Türkiye'de 471 TL, beyazı 550 TL. Satıcıların ne kadar kâra düşkün olduklarını görebiliyoruz buradan.

Ben bu ürünü almayı düşünüyorum ama aklımda bazı şüpheler var. Garanti işi nasıl olacak? Bir sıkıntı çıkarsa ne yapmam gerekecek? Vergi işini nasıl hallediyoruz?

Ben bu ürünü almayı düşünüyorum ama aklımda bazı şüpheler var. Garanti işi nasıl olacak? Bir sıkıntı çıkarsa ne yapmam gerekecek? Vergi işini nasıl hallediyoruz?

Ben şahsen ürün gelir gelmez EKSA'ya kaydettireceğim:
Vergi işi çok basit, evinize geldiğinde kapıda alıyorlar diye biliyorum. Herkesten 23-24 TL civarı alınmış.
@MisakiTaro hocam, E900 Pro konularına belki 79. etiketleyişim kusura bakmayın. Forumda satın alan tek siz olduğunu bildiğim için etiketliyorum. İçinden şöyle bir şey çıkıyormuş, 2 yıl garanti bununla mı sağlanıyor?

1610223531445.png

@Ali Pınar Hocam, sipariş verdiniz, mi ne yaptınız? Ben E900 Pro ile MPOW BH415A arasında kaldım. MPOW olan Drop Plus'ın kablosuz versiyonu sanırım.
Drop Plus'un değil, Türkiye'deki Fury X'in aynısı. Mpow'u kullanan @Tolga Samet hocam var, sorabilirsiniz. Benimki bugün Türkiye'ye geldi, gümrükteymiş şu an. 4-5 güne gelir herhalde.

Geri
Yukarı