E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Vergiye bak hey maşallah kulaklık fiyatı neredeyse.

23,46₺ bir vergi çıktı karşıma öyle 100₺ çıkmıyor. 53₺ çıkan bir arkadaş varmış ancak genel olarak 20 ve 40₺ arası bir vergi çıkmakta.

Ya sorma deli olacağım gözümün önünden dağıtım arabası geçti ona rağmen hala gelmedi hay anlayamıyorum nasıl bu kadar süre bekleyebiliyor.

Pazartesi bakacağım eğer dağıtıma çıkmadıysa 12 gibi zaten merkeze ineceğimden gidip alacağım yapacak başka bir şey yok.

Ben bu lanet kulaklıktan kurtulayım derken neler ile uğraşıyorum.
1612634559286.png

Evet size bir takip numarası verecektir 17track gibi sitelerden ve taşıyıcı yani cainio üzerinden de kontrol edebilirsiniz.

Ayrıyeten PTT Kargo takipte de bu kod üzerinde takip sağlayabilirsiniz ülkeye giriş yapıp gümrükten çıktıktan sonra. Değişebilir ama genel olarak değişmez.

Ayrıca şehrimdeki PTT Kargo'ya lanet okumaktayım gümrükte bile PTT deposunda kaldığı kadar durmadı ürün 1,5 gün bile gümrükte durmayan ürün 4 gündür paşalarımızın deposun beklemekte.

Pazartesi mecbur çıkıp alacağım yoksa şu anki kulaklığı parçalayacağım.
PTT eziyet.
Oluyor, 17Track ya da hâlihazırda gelen Cainio ile takip edebiliyorsunuz. Türkiye'ye geldikten sonra ise aynı takip numarasını PTT Takip'e girmeniz yeterli. Gümrük ücreti gibi bilgilere oradan bakılıyor. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklıktır, şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkür ederim.

Ya sorma deli olacağım gözümün önünden dağıtım arabası geçti ona rağmen hala gelmedi hay anlayamıyorum nasıl bu kadar süre bekleyebiliyor.

Pazartesi bakacağım eğer dağıtıma çıkmadıysa 12 gibi zaten merkeze ineceğimden gidip alacağım yapacak başka bir şey yok.

Eki Görüntüle 868752
Elinizde kaç günde ulaştı denilirse kağıt üzerinde bayağı uzun gözükecek. Halbuki yarısına yakın bölümü PTT Kargo yüzünden 🤣 Sizi istisna kabul edelim bence.

Eki Görüntüle 868752
Alabildiniz mi hocam?

Alabildiniz mi hocam?

Yarın 12'de bakacağım eğer hala dağıtımda değilse yol üstü olduğundan dolayı alıp geçeceğim.

Elinizde kaç günde ulaştı denilirse kağıt üzerinde bayağı uzun gözükecek. Halbuki yarısına yakın bölümü PTT Kargo yüzünden 🤣 sizi istisna kabul edelim bence.

Bendeki sorun şubeden dolayı 5 gündür bekliyorum yoksa kafadan 12 günde gelmesi gerekirdi. Yanı 11 günde sonuçta şehir deposuna geldi ürün bu bizim dağıtım kısmında sorun çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı