EA 300-500 bin arası bir sıralama yapmak çok zor mu?

467597

Hectopat
Selam, detayları sormayın rica ediyorum. Evet ekstrem bir bölüm ve üniversite hedeflemiyorum kendimce küçük çaplı hedeflerim var. Matematik yapamıyorum, 2 3 soru yapabilirim maksimum diğer derslerim iyidir kimya ve biyoloji hariç. 300 bin ve 500 bin arasında bir sıralama gerekiyor çok zor mu?

Niye öyle düşünüyorsunuz ki? Sınava hiç çalışmayan derslerini bile dinlemeyen bi arkadaşım 450k yapmıştı. Zaten okuduğunuzu anlayan birisiyseniz TYT ortalama 40-50 net çıkar.
Konu dışı olarak konu sahibi özür dilerim fakat benim hedefim Ege üniversitesi psikooloji bölümü. 420-430 istiyor. Bana imkansız geliyor bunu yyapmam. Yani TYT de ben 60-70 net yaparım çalışacağım ve yapacağım. AYT de aynı şeyi söyleyemem. 11.sınıfım.

Konu dışı olarak konu sahibi özür dilerim fakat benim hedefim Ege üniversitesi psikooloji bölümü. 420-430 istiyor. Bana imkansız geliyor bunu yyapmam. Yani TYT de ben 60-70 net yaparım çalışacağım ve yapacağım. AYT de aynı şeyi söyleyemem. 11.sınıfım.
11. sınıf mısınız? Her halukalde günde 3 4 saat çalışsanız bile yaparsınız. Hatta daha az bile olabilir.

Geri
Yukarı