EA App FIFA 2023'ü tekrar satın almamı söylüyor

Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Özel Sektör
EA Play'im vardı bildiğiniz üzere 10 saatlik bir deneme veriyor.
Oyunu satın almama rağmen Steam üzerinden oynanılabilir bir haldeyken EA oyunu tekrar satın almam gerektiğini söylüyor. Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    171,9 KB · Görüntüleme: 37
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    1,6 MB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam ben de daha öncesinde oyunu satın almıştım fakat anticheat hataları yüzünden açamadan iade etmiştim. EA oyunu rezil bir şekilde piyasaya çıkardı.

Ya hocam kendilerine ticket açtım yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar kafaları mı güzel anlamıyorum? Deneme sürümü olarak saydıkları 10 saati doldurduğum içinse iade almıyor kafayı yiyeceğim 5 gündür çözemiyorum EA kadar rezil bir firma yok olursa da kendisi gibi olan Ubisofttur.

Ufak bilgilendirme benim yaşadığım durumu yaşayan bir arkadaş olursadiye Steam destekle iletişme geçtiğimde sorunun EA olduğunu EA destekle iletişme geçtiğimdeyse sorunun tamamen Steam'le alakalı olduğunu söylüyorlar.

Steam Görsel*

EA;
EA Help ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Benim adım Diffar ve bugün size yardımcı olacağım.

E-postanızı inceledim ve Steam'de oynanabilir durumdayken oyunu Steam'de satın aldığınız konusunda endişelendiğinizi öğrendim, EA Uygulaması oyunu satın almadığınızı ancak satın aldıktan sonra oynayabileceğinizi söylüyor. Endişelenme, yardım etmek için buradayız.

Sorununuzla ilgili size yardımcı olabilmeleri için lütfen ürünü satın aldığınız satıcıyla iletişime geçin.

Ayrıca http://help.ea.com adresindeki Yardım Merkezimizde sık sorulan soruların yanıtlarını bulabilir veya http://answers.ea.com adresindeki Answer HQ'yu ziyaret ederek topluluk uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

EA Help ile iletişime geçtiğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısısteam kanıt.PNG
    Ekran Alıntısısteam kanıt.PNG
    753,3 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Geri
Yukarı