Çözüldü EA App oyun Steam kütüphanemde olmasa bile satın alınmış gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

viceofhumanity

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx yok i9 yok monitör 60 hz
Olay şu It Takes Two diye bir oyun var. 100 TL'ye düşmüş bende almak istedim girdim. EA App'e baktım Game'in library yazıyordu altında dedim herhalde aldım önceden girdim EA library'e baktım. Oyun Steam da var diyor açtım Steam'ı baktım oyunu satın almamışım biraz uygulamayı kurcaladım ama Steam kütüphanemde var gözüktüğünden EA App'dan alamadım, ne yapmam lazım?

Çözüm
Steam de 1 aylık abonelik alıp Battlefield 1 oyununu almıştım. EA da oynadım, sadece 55dakika Daha sonra aboneliği iptal ettim. Şu an tekrar almak istiyorum ancak aynı hatayı bana da veriyor. Steam kütüphanenizde var diyor ama yok. EA da indirimde olduğu için alamıyorum oyunu. Sitesinden denedim, yine olmadı.

Şu an çözdüm.
--Almak istediğiniz oyunun sayfasına girin.
--Manage'ye tıklayın.
--Purchase a different Edition seçeneğini seçin.
Buradan istediğiniz versiyonu satın alabilirsiniz.
Olay şu It Takes Two diye bir oyun var. 100 TL'ye düşmüş bende almak istedim girdim. EA App'e baktım Game'in library yazıyordu altında dedim herhalde aldım önceden girdim EA library'e baktım. Oyun Steam da var diyor açtım Steam'ı baktım oyunu satın almamışım biraz uygulamayı kurcaladım ama Steam kütüphanemde var gözüktüğünden EA App'dan alamadım, ne yapmam lazım?
Hocam steamdan almadıysanız steam kütüphanenizde nasıl gözükebiliyor?

Hocam Steam'den almadıysanız Steam kütüphanenizde nasıl gözükebiliyor?

Steam'den almadım Steam kütüphanemde gözükmüyor ama EA Steam'de var diyor lütfen düzgün okuyun.

EA'nın sitesinden satın almayı deneyebilirsin. Sitede kütüphanede gibi uyarılar vermiyor. O yüzden alırken dikkat edin.

Steam üzerinde EA Play varsa ondan dolayı hata veriyor olabilir. EA uygulaması pek düzgün çalışmıyor.

Web sitesi de alırken hata veriyor.

"Steam kütüphanemde var gözüktüğünden" ben yanlış okumamışım siz yanlış yazmışsınız.

EA App Steam kütüphanemde var gösteriyor anlamında söyledim yine yanlış anladınız galiba cümlenin hepsini okumanızı tavsiye ederim.

Steam de 1 aylık abonelik alıp Battlefield 1 oyununu almıştım. EA da oynadım, sadece 55dakika Daha sonra aboneliği iptal ettim. Şu an tekrar almak istiyorum ancak aynı hatayı bana da veriyor. Steam kütüphanenizde var diyor ama yok. EA da indirimde olduğu için alamıyorum oyunu. Sitesinden denedim, yine olmadı.

Şu an çözdüm.
--Almak istediğiniz oyunun sayfasına girin.
--Manage'ye tıklayın.
--Purchase a different Edition seçeneğini seçin.
Buradan istediğiniz versiyonu satın alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı