Çözüldü EA App'ten hiçbir oyun açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
İlk sorun burada yatıyor:

D:\program dosyaları\Fifa\EA SPORTS FC 24\FC24.exe

Bu klasör Türkçe karakter barındırıyor ve bu da oyunların açılmasını engelleyebilir. Oyunları içinde Türkçe karakter olmayan bir klasöre taşıyıp dener misiniz ilk olarak?
Rapor oluşturur musunuz? Bakalım:

Rapor oluşturur musunuz? Bakalım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim raporu FC24.exe uygulaması ile aldım açarken EA anticheat ekranında sanıyorum ki Process Monitor'den dolayı bu yazılım ProcMon oyun ile açılamaz gibi bir ibare çıktı.

Aldığım sorunu YouTube linki ile de göndermek istedim bu sorun sadece FC24 de değil EA App teki tüm oyunlarda oluyor.

Hocam bu da EA appin raporu belki lazım olur diye atıyorum.

Son düzenleme:

Bu klasör Türkçe karakter barındırıyor ve bu da oyunların açılmasını engelleyebilir. Oyunları içinde Türkçe karakter olmayan bir klasöre taşıyıp dener misiniz ilk olarak?

Çözüm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim raporu FC24.exe uygulaması ile aldım açarken EA anticheat ekranında sanıyorum ki Process Monitor'den dolayı bu yazılım ProcMon oyun ile açılamaz gibi bir ibare çıktı.

Aldığım sorunu YouTube linki ile de göndermek istedim bu sorun sadece FC24 de değil EA App teki tüm oyunlarda oluyor.

Hocam bu da EA appin raporu belki lazım olur diye atıyorum.

Bu sorun Windows 10 ve 11'deki Bellek Bütünlüğü ayarından kaynaklanıyor genelde. Türkçe karakterlerden kurtulduktan sonra çözülmezse; Windows Güvenliği -> Temel Yalıtım -> Bellek bütünlüğü ayarına gidin, ayar kapalıysa açıp bilgisayarı yeniden başlatın ve tekrar deneyin.

Düşük boyutlu bir oyun yükledim direk masaüstüne kurdum onunda raporu bu şimdi FIFA'nın dosyalarının adını değiştirip onun raporunu göndereceğim.

Bu sorun Windows 10 ve 11'deki bellek bütünlüğü ayarından kaynaklanıyor genelde. Türkçe karakterlerden kurtulduktan sonra çözülmezse; Windows güvenliği -> temel yalıtım -> bellek bütünlüğü ayarına gidin, ayar kapalıysa açıp bilgisayarı yeniden başlatın ve tekrar deneyin.

Bu seçeneği daha önceden de açmayı denemiştim ama hala da açılmıyor.
1701100823229.png

FIFA'yı normal D diskinin içine kurdum raporuda bu.

Son düzenleme:
Uyarının altında uyumsuz sürücüleri tarama seçeneği olması lazım, onu taratıp durumu yeniden paylaşın.

Sürücüleri kaldırıp duruma göre bilgilendireceğim.

Uyarının altında uyumsuz sürücüleri tarama seçeneği olması lazım, onu taratıp durumu yeniden paylaşın.

1701151007077.png

Dünden beri uğraştım da olmadı Logitech ile ilgili her şeyi sildim ama gene aktif olmuyor.

Şimdi girmeyi denediğim de oyun açıldı sorunsuz Recep hocamın dediği gibi yaptım FIFA'yı direk D diskine kurdum bilgisayarı yeniden başlattım. Hepinizin yardımı ve ilgisi için teşekkürederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı