Çözüldü EA Desktop açılmıyor ve kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Malatya
Game Pass'e EA Play oyunları geldi ve bunları kullanmak için EA Desktop indirmem gerekiyormuş ama hiçbir şekilde inmiyor. İndirme programı açılmıyor. Arkadaşlarımdan dosyaları aldım, indirdim ama yine açılmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Yazabilirseniz sevinirim.

Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan satırın altında bir link olacak. O linki kopyalayıp tarayıcıda açın. EA desktop. MSI diye bir dosya inecek. Onu açıp programı kurun çalışacaktır. Eğer işe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.
@Skywalker 12
EA i temp klasöründen açtım falan indirdim uygulama kuruldu indi ama uygulamaya ne kadar tıkladıysam da açılmadı bilgisayarı aç kapa yaptım yine açılmadı, yönetici olarak çalıştır dedim uygulamayı yine de açılmadı bir türlü çözüm bulamıyorum bu uygulama açılmadan EA oyunlarını indirmiyor hata veriyor bilen bir kişi varsa lütfen yardım etsin.
EA Desktop indirdim ancak uygulama hiçbir şekilde açılmıyor ne yapmalıyım ya da nerede yanlış yaptım?
aynısı bende de oldu, ea desktop uygulamasını masaüstünden değil xbox üzerinden açmalısınız.

Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan satırın altında bir link olacak. O linki kopyalayıp tarayıcıda açın. EA desktop. MSI diye bir dosya inecek. Onu açıp programı kurun çalışacaktır. Eğer işe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.
@Skywalker 12
Agam verdiğin çözüm bu zamana kadar çalışıyordu. İlk indirdiğimde bu yolla denedim ve çalıştı ama bi süre öncesine kadarmış. Artık bu yöntem de çalışmıyor. Açılan uygulama açılmamaya başladı. Sildim tekrar yükledim yine çalışmadı. Yine de teşekkür ederim bayağı idare etti beni

Agam verdiğin çözüm bu zamana kadar çalışıyordu. İlk indirdiğimde bu yolla denedim ve çalıştı ama bir süre öncesine kadarmış. Artık bu yöntem de çalışmıyor. Açılan uygulama açılmamaya başladı. Sildim tekrar yükledim yine çalışmadı. Yine de teşekkür ederim bayağı idare etti beni.

Bende de hata vermeye başlamıştı. Sildim ve Alpha sürümü stabilleşene kadar yüklememeye karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı