Çözüldü EA Desktop Let's Go Butonuna Basılınca Çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cagr30

Kilopat
Daha fazla  
Game Pass aldım ve EA oyunlarını oynayabilmek için EA Desktop kurmam gerekti. Bilgisayarımda zaten kurulu olan EA Desktop açılmıyordu. Ben de sildim ancak tekrar yüklenmiyor. EA'yin sitesinden indirdim, setup dosyasını açıp "Let's Go" butonuna tıkladığımda program çöküyor. Setupı Program Files klasöründe açtığımda birkaç saniye kurulum devam ediyor.

1651305095790.png

Ancak yine kapanıyor. EA'ye dair ne varsa kayıt defterinden sildim, %temp%'in içindeki EA'yin oluşturduğu klasörlerden verdiği indirme bağlantısıyla indirdim. Bu sefer uygulama kuruluyor, ancak hiçbir şekilde açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
"Denetim Masası > Bölge > Yönetimsel > Unicode olmayan programların dili > Sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "Beta: Dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullan" Tikini işaretleyip bilgisayarı tekrar başlatıp bidaha denermisiniz.
"Denetim Masası > Bölge > Yönetimsel > Unicode olmayan programların dili > Sistem yerel ayarlarını değiştir" altından "Beta: Dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullan" Tikini işaretleyip bilgisayarı tekrar başlatıp bidaha denermisiniz.

Çözüm
Bu sefer uygulama kuruluyor, ancak hiçbir şekilde açılmıyor.
Kurulduktan sonra açmak için EADesktop kısayolunu kullanıyorsunuz sanırım. Onun tetiklediği Exe'nin raporunu alın:

Sorun çözüldü, teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı