EA Desktop yüklenmiyor

Zehirik

Hectopat
Merhabalar Xbox Game Pass sahibiyim ve oynamak istediğim oyunlar var fakat bunun için EA Desktop yüklemem gerekiyormuş fakat ne yaptıysam sorunu çözemedim. Technopat'ta bu konu başlığı adı altında konu açan herkesin konularını inceledim fakat beni çözüme ulaştıran bir yöntem ne yazık ki olmadı. Ek olarak Microsoft ve EA müşteri temsilcileriyle yazıştım fakat soruna bir çözüm bulamadılar mail falan deyip geçiştirdiler beni. Bir çözüm bilen varsa yazarsa sevinirim iyi forumlar.
Hala problemi çözebilmiş değilim yardımcı olacak kimse yok mu ?

Game Pass bulunan hesap ile XBOX uygulamasını açtığında EA Play'deki oyunlar listede görünmüyor mu? Onlardan birisinde kuruluma tıkladığında başlatmıyor mu? Aşağıdaki video daki adımlara bakabilirsin örnek olarak :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Game Pass bulunan hesap ile XBOX uygulamasını açtığında EA Play'deki oyunlar listede görünmüyor mu? Onlardan birisinde kuruluma tıkladığında başlatmıyor mu? Aşağıdaki video daki adımlara bakabilirsin örnek olarak :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1623163346646.png

Böyle bir hata alıyorum sürekli, sitesinden denediysem bile asla olmuyor indirilemiyor uygulama destek ile irtibata geçtim fakat yardımcı olamadılar bana.

Geri
Yukarı