EA Desktop Yüklenmiyor

1- C içindeki program data dosyasına gidin (gizlenmiş dosyaları açmanız lazım)
2- EA Desktop şeklinde program data içinde arama başlatın.
3-.MSI olan bir dosya çıkacak onu başlatın ve kurulumu tamamlayın

Ben sorunumu bu şekilde çözdüm umarım sizde de işe yarar.

EA forumda gördüğüm çözümü uyguladım ve sorun düzeldi bende. Çözüm şu:

1-Windows + R ile "Çalıştır" penceresini açın.
2-%Temp% yazıp Enter'a basın.
3-İsmi sanki CD key gibi olan klasörler çıkacak. Bu klasörlerin içine girerek ".ba" isimli bir klasörü bulmanız gerekiyor. Çok uzun sürmez. .ba dosyasının içinde "BootstrapperApplicationData.xml" dosyası olacak. Bu dosyayı Not Defteri ile açın.
4-"<WixPayloadProperties Payload="EADesktop.msi" Package="EADesktop.msi" Name="EADesktop" ile başlayan satırın sonlarına doğru DownloadUrl kısmı var. Burada yazan linki kopyalayıp browser'ın link kısmına kopyalayın.
5-İndirilen Setup Wizard'dan uygulamayı kurabilirsiniz.

Bu çözüm sonunda masaüstüne kurulan kısayol çalışmıyor. Bunun için masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp dosya konumuna gitmeniz ve "EADesktop.exe" isimli dosyayı masaüstüne kısayol olarak atmanız gerekiyor ( Ya da direk dosya konumundan da uygulamayı açabilirsiniz.)
çok sağolun hocam

Arkadaşlar çok büyük işler yapmayın sadece Origin yoksa Origin yükleyip Origin ana ekranı üzerinden de indirebilirsiniz. Origin var olup yine yüklenmiyorsa Origin'ı büyük ihtimal görev yöneticisi üzerinden başlatma ayarlarından kapatmışsınızdır. Onu açın arkada yüklerken açık dursun.

3-İsmi sanki CD key gibi olan klasörler çıkacak. Bu klasörlerin içine girerek ".ba" isimli bir klasörü bulmanız gerekiyor. Çok uzun sürmez. .ba dosyasının içinde "BootstrapperApplicationData.xml" dosyası olacak. Bu dosyayı Not Defteri ile açın.
4-"<WixPayloadProperties Payload="EADesktop.msi" Package="EADesktop.msi" Name="EADesktop" ile başlayan satırın sonlarına doğru DownloadUrl kısmı var. Burada yazan linki kopyalayıp browser'ın link kısmına kopyalayın.

Bu çözüm sonunda masaüstüne kurulan kısayol çalışmıyor. Bunun için masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp dosya konumuna gitmeniz ve "EADesktop.exe" isimli dosyayı masaüstüne kısayol olarak atmanız gerekiyor ( Ya da direk dosya konumundan da uygulamayı açabilirsiniz.)
Hocam dün geceden beri deniyorum sizin dediğiniz yolla yapabildim. Ne kadar teşekkür etsem az, sağolun :).

Hocam .ba dosyanın içi bomboş

Yeni konular

Geri
Yukarı