EA Desktop Yüklenmiyor

EA forumda gördüğüm çözümü uyguladım ve sorun düzeldi bende. Çözüm şu:

1-Windows + r ile "çalıştır" penceresini açın.
2-%temp% yazıp Enter'a basın.
3-ismi sanki CD key gibi olan klasörler çıkacak. Bu klasörlerin içine girerek ".ba" isimli bir klasörü bulmanız gerekiyor. Çok uzun sürmez. Ba dosyasının içinde "BootstrapperApplicationData.xml" dosyası olacak. Bu dosyayı not defteri ile açın.
4-"<wixpayloadproperties payload="EA Desktop. MSI" package="EA Desktop. MSI" name="EA Desktop" ile başlayan satırın sonlarına doğru downloadurl kısmı var. Burada yazan linki kopyalayıp Browser'ın link kısmına kopyalayın.
5-indirilen setup Wizard'dan uygulamayı kurabilirsiniz.

Bu çözüm sonunda masaüstüne kurulan kısayol çalışmıyor. Bunun için masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp dosya konumuna gitmeniz ve "EADesktop.exe" isimli dosyayı masaüstüne kısayol olarak atmanız gerekiyor ( ya da direk dosya konumundan da uygulamayı açabilirsiniz.)

Bende dowlandurl kısmı yok neyi kopyalacağımı anlamadım.
Hocam dün geceden beri deniyorum sizin dediğiniz yolla yapabildim. Ne kadar teşekkür etsem az, sağolun :).
bana o linki atabilir misiniz

Son düzenleme:

1-Windows + R ile "Çalıştır" penceresini açın.
2-%Temp% yazıp Enter'a basın.
3-İsmi sanki CD key gibi olan klasörler çıkacak. Bu klasörlerin içine girerek ".ba" isimli bir klasörü bulmanız gerekiyor. Çok uzun sürmez. .ba dosyasının içinde "BootstrapperApplicationData.xml" dosyası olacak. Bu dosyayı Not Defteri ile açın.
4-"<WixPayloadProperties Payload="EADesktop.msi" Package="EADesktop.msi" Name="EADesktop" ile başlayan satırın sonlarına doğru DownloadUrl kısmı var. Burada yazan linki kopyalayıp browser'ın link kısmına kopyalayın.
5-İndirilen Setup Wizard'dan uygulamayı kurabilirsiniz.

Bu çözüm sonunda masaüstüne kurulan kısayol çalışmıyor. Bunun için masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp dosya konumuna gitmeniz ve "EADesktop.exe" isimli dosyayı masaüstüne kısayol olarak atmanız gerekiyor ( Ya da direk dosya konumundan da uygulamayı açabilirsiniz.)

Gerçekten 2023 yılında işe yaradı. Ne diyeyim bilemedim, kralsın:)

3-İsmi sanki CD key gibi olan klasörler çıkacak. Bu klasörlerin içine girerek ".ba" isimli bir klasörü bulmanız gerekiyor. Çok uzun sürmez. .ba dosyasının içinde "BootstrapperApplicationData.xml" dosyası olacak. Bu dosyayı Not Defteri ile açın.
4-"<WixPayloadProperties Payload="EADesktop.msi" Package="EADesktop.msi" Name="EADesktop" ile başlayan satırın sonlarına doğru DownloadUrl kısmı var. Burada yazan linki kopyalayıp browser'ın link kısmına kopyalayın.

Bu çözüm sonunda masaüstüne kurulan kısayol çalışmıyor. Bunun için masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp dosya konumuna gitmeniz ve "EADesktop.exe" isimli dosyayı masaüstüne kısayol olarak atmanız gerekiyor ( Ya da direk dosya konumundan da uygulamayı açabilirsiniz.)
reis indirdim ama açılmıyor açmaya çalışınca birlikte aç sekmesi geliyor msi dosyası olduğundan galiba çözümü nedir?

Süpersin çözüldü sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı