EA FC 24 bir süre sonra oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

HiJuniO7R

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
GTX 1050TI
İşlemci
R5 3600
Oyuna her girdiğim zaman süresi değişmekle birlilkte rastgele bir zamanda oyundan atıyor. İlk kısımda ya da girdikten sonra değil tamamen rastgele bir süre geçtikten sonra oyun içi veya oyun dışı, girerken fark etmeksizin atmakta. Çözümlerine baktım fakat hiçbiri bir işe yaramadı. Telli saç özelliği kapalı, ekran kartı ve Windows (10) güncel. Oyunu aldığım günden beri böyle (2-3 hafta oldu). Artık çok can sıkmaya başladı. Neden kaynaklanıyor olabilir? Oyun Epic Games'ten kol için EA Desktop'ı Steam üzerinden açıyorum, kolumu öyle algılıyor. Sistemim aşağıdaki gibi.

GTX 1050 Ti.
R5 3600.
16 GB RAM.
Windows 10 Pro.

Oyun dosyalarını doğruladım farklı diske taşıdım defalarca kez ama sonuç yine aynı.

Hocam bu oyun gürcü balığı gibi *** tir bu yüzden pek umursamayin. Sakatmis gibi düşünün ve görmezden gelin. Çünkü oyunun hatalarina odaklandikca insan kafayi yiyor. Ben de bir sürü hatasiyla karsilastim ve karsilasiyorum zamanla geçiyor bazıları

Hocam bu oyun gürcü balığı gibi *** tir bu yüzden pek umursamayin. Sakatmis gibi düşünün ve görmezden gelin. Çünkü oyunun hatalarina odaklandikca insan kafayi yiyor. Ben de bir sürü hatasiyla karsilastim ve karsilasiyorum zamanla geçiyor bazıları
Galiba öyle hocam ama çok çıldırtıyor insanı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı