Çözüldü EA FC 24 kariyer modu çok kolay geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

v1Sentius

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi EA FC24 oyuncu kariyeri modunda başta rakipler seçtiğim zorluğa göre oynuyorlardı. Şimdi ise zorluk seçkinde olmasına rağmen acemi gibi oynuyorlar. Yardım eder misiniz?

Çözüm
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi EA FC24 oyuncu kariyeri modunda başta rakipler seçtiğim zorluğa göre oynuyorlardı. Şimdi ise zorluk seçkinde olmasına rağmen acemi gibi oynuyorlar. Yardım eder misiniz?
Oyunun hatasından kaynaklanan bir durum o profilinizi silip tekrardan bir profil oluşturun (Kariyer değil oyuna girerken seçtiğiniz profil) %80 sorununuz çözülür.
Oyunun hatasından kaynaklanan bir durum o profilinizi silip tekrardan bir profil oluşturun (Kariyer değil oyuna girerken seçtiğiniz profil) %80 sorununuz çözülür.

Çözüm
Ya artık oynamayı iyice çözdün ya çok kasıldığın için takımın çok güçlü oldu rakipler zayıf oldu ya seçkine geçmedin bir kontrol et bir de FIFA 23'te ayarlarda bir seçenek vardı tam hatırlamıyorum adını ama açıklamasında şöyle diyordu yıldız takımlar yıldız oyuncular daha akıcı (veya daha güçlü gibi bir şekilde oynar) diyordu onunla alakalı bir şey de olabilir bir de seçkin modda yapay zeka senin oyun modelini anlayıp ona göre kendi oyun sitilini değiştirebiliyordu onun ayarı da zorluk ayarının biraz altındaydı benim aklıma bunlar geldi.

Dostum çok teşekkür ederim. Birkaç gün önce bu konuyu açmıştım ancak bir çözüme ulaşılamamıştı. Dediğin gibi profili silerek yeniden oluşturdum ve sorunum çözüldü.

Oyunun hatasından kaynaklanan bir durum o profilinizi silip tekrardan bir profil oluşturun (kariyer değil oyuna girerken seçtiğiniz profil) %80 sorununuz çözülür.

Sağ olasın dostum.

Dostum çok teşekkür ederim. Birkaç gün önce bu konuyu açmıştım ancak bir çözüme ulaşılamamıştı. Dediğin gibi profili silerek yeniden oluşturdum ve sorunum çözüldü.

Konu açarak yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı