Fitness icin 3200 kalorili yemek listesi önerisi

bakabayaşi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar oncelikle ben skinny fat bir vücut yapisina sahibim. Clean bulk yaparak kilo alip kas kutlemi arttirmak istiyorum. 6 gun duzenli olarak agirlik antrenmanimi yapiyorum. Toplam 3200 kalorili 110gr proteinli 540gr karbonhidratli 54gr yagli bir beslenme listesine ihtiyacım var. Oynamalar olabilir mesela yag 54 yerine 40 olur veya 60 olur o sıkıntı degil. Bana bu konuda yardimci olabilecek var mı? Kendim cok denedim yapamiyorum ya protein fazla oluyor ya bir şey eksik oluyor. Tam yaptim sonuncusunda protein fazlaydi. Fazla protein de vücuda kilo aldirdigi icin kullanamadim. Simdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yağ makrosunu 54gr tutarken 540gr gibi çok fazla bir miktar karbonhidrat almanın nedeni nedir?

Boy, kilo ve yaşın kaç?

Yağ makrosunu 54gr tutarken 540gr gibi çok fazla bir miktar karbonhidrat almanın nedeni nedir?

Boy, kilo ve yaşın kaç?
yas 15 kilo 61 boy 162 dedigim gibi skinny fat im

Boy, kilo ve yaşın kaç?
1713036330797.png

Boy, kilo ve yaşın kaç?

Bir siteden baktim ve ona gore bilgileri yazdim.

Boy, kilo ve yaşın kaç?

Baska bir sitedede boyle cikiyor.

1713036433880.png

yas 15 kilo 61 boy 162 dedigim gibi skinny fat im

Eki Görüntüle 2167676

Bir siteden baktim ve ona gore bilgileri yazdim.

Baska bir sitedede boyle cikiyor.

Eki Görüntüle 2167678

İkinci attığın site protein konusunda haddinden fazla sonuç vermiş.

İlk attığın sitedeki toplam kalori ihtiyacı daha tutarlı bir sonuç verir, ancak makrolar konusunda karbonhidrat ağırlıklı davranmış. Kendi kilonun 1.5-2 katı gram kadar protein aldığın sürece kalan günlük kalori ihtiyacını neyle tamamladığın pek önemli değil. Bu komple karbonhidrat veya yağa abanmak anlamına gelmez. Her iki makro da vücudun işleyişi için oldukça önemlidir.

1 gr karbonhidrat ve 1 gr protein, her biri 4 kaloriye eşit olurken, 1 gr yağ 9 kaloriye eşit olur. Bu şekilde hesaplayabilirsin.

İlk attığın sitedeki toplam kalori ihtiyacı daha tutarlı bir sonuç verir, ancak makrolar konusunda karbonhidrat ağırlıklı davranmış. Kendi kilonun 1.5-2 katı gram kadar protein aldığın sürece kalan günlük kalori ihtiyacını neyle tamamladığın pek önemli değil. Bu komple karbonhidrat veya yağa abanmak anlamına gelmez. Her iki makro da vücudun işleyişi için oldukça önemlidir.

1 gr karbonhidrat ve 1 gr protein, her biri 4 kaloriye eşit olurken, 1 gr yağ 9 kaloriye eşit olur. Bu şekilde hesa.

1 gr karbonhidrat ve 1 gr protein, her biri 4 kaloriye eşit olurken, 1 gr yağ 9 kaloriye eşit olur. Bu şekilde hesaplayabilirsin.

Abi bu arada ben skiny fat im dedim ya bu alt gobek ve kalca yok yagli kollar cok ince diyet yapinca kollar kalmiyor kilo alsam kutle ekleyip alt gobegi siritmacak hale getiririm ama kacla tarafi ve bacagin diz kapagina kadar olan bölümü yagli oralara ne yapacağım bilemiyorum onerin tavsiyen var mı?

Abi bu arada ben skiny fat im dedim ya bu alt gobek ve kalca yok yagli kollar cok ince diyet yapinca kollar kalmiyor kilo alsam kutle ekleyip alt gobegi siritmacak hale getiririm ama kacla tarafi ve bacagin diz kapagina kadar olan bölümü yagli oralara ne yapacağım bilemiyorum onerin tavsiyen var mı?

Bölgesel yağ yakma diye bir şey yok, vücudun genel yağ oranını azaltmak vardır. Bu yağ oranı genetik olarak çeşitli yerlerde daha fazla olabilir.

Lift heavy weights, eat like an adult, get stronger.

Bölgesel yağ yakma diye bir şey yok, vücudun genel yağ oranını azaltmak vardır. Bu yağ oranı genetik olarak çeşitli yerlerde daha fazla olabilir.

Lift heavy weights, eat like an adult, get stronger.

Yok bolgesel yag yakma yok onu ben de biliyorum hani kutle koyup ust gobegi gogus tarafini buyutursem alt gobek siritmaz diye demistim şu anda diyet yapiyorum yag oranim azaliyor vicudda sekillenme var gidiyorum oyle.

Geri
Yukarı