EA FC 24 UT'de maç kazanamamak

• Konuyu başlatan zyflex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 531

zyflex

Hectopat
Arkadaşlar selam. Ut'yi normalde sadece Squad battles için oynuyorum, o mod ve kadroyu geliştirip arkadaşlarımla maç yapmak eğlenceli oluyor. Son zamanlarda bazen görev geliyor ve başka insanlarla maç atıyorum ancak asla maçları kazanamıyorum, kadrom kötü değil, oyunda da o kadar kötü değilim aslında ama hiçbir zaman kendi dişime göre bir rakip gelmiyor. Gelen rakiplerin hepsi güle oynaya skor üreten kişiler oluyor, oyun deneyimi yüksek insanlar. Bu oyunda bir ranked sistemi benzeri bir şey yok mu merak ettim açıkçası çünkü böyle saçma bir şey varsa oyunda nasıl insanlar Ut'yi bu kadar sevebilir. Hiç adalet yok ki, herkes kendi dengiyle oynasa oyundan zevk alacağım ama böyle tek yaşadığım şey oyundan soğumak oluyor. Bunun olayı nedir gerçekten ben yanlış modda falan mı oynuyorum ne yapıyorum bilen var mı?

Arkadaşlar selam. Ut'yi normalde sadece Squad battles için oynuyorum, o mod ve kadroyu geliştirip arkadaşlarımla maç yapmak eğlenceli oluyor. Son zamanlarda bazen görev geliyor ve başka insanlarla maç atıyorum ancak asla maçları kazanamıyorum, kadrom kötü değil, oyunda da o kadar kötü değilim aslında ama hiçbir zaman kendi dişime göre bir rakip gelmiyor. Gelen rakiplerin hepsi güle oynaya skor üreten kişiler oluyor, oyun deneyimi yüksek insanlar. Bu oyunda bir ranked sistemi benzeri bir şey yok mu merak ettim açıkçası çünkü böyle saçma bir şey varsa oyunda nasıl insanlar Ut'yi bu kadar sevebilir. Hiç adalet yok ki, herkes kendi dengiyle oynasa oyundan zevk alacağım ama böyle tek yaşadığım şey oyundan soğumak oluyor. Bunun olayı nedir gerçekten ben yanlış modda falan mı oynuyorum ne yapıyorum bilen var mı?
Hangi modda oynuyorsun? Draft , rivals, champions?

O zaman oyunu sil kanka, herkes becerecek diye bir şey yok sonuçta :D Şaka bir yana rivals'ta muhtemelen düşük divisiondasındır. Orada bile kaybedip zevk almıyorsan kariyere vs yönel.
Kariyer baydı diye girdim, ebemle tanıştım valla squad battle ile devam edeceğim muhtemelen ama normal değil ben söyleyeyim.

İsim alayım hocam oyuna girince ekleyeyim şimdi dışarıya çıkacağım.

Çok zor demi :D
Oynadığım lig bana zor geliyor. Ama kaybede kaybede öğreniyorum ben de. Geçen yıl div 6'ya çıkamazken şimdi div 6'dayım ama maç kazanamıyorum. Doğal sınırıma geldim sanırım ama gün be gün gol atabilmeye başladım yakında kazanırım diye umut ediyorum. Ayrıca bu oyununda lol cs gibi oyunlardan farklı olmadığını ve metası olduğunu bilmek gerekiyor. Taktik ve formasyon çok önemli, kartlar da aynı şekilde. Ea: canosi007 olmazsa Canosi007 :)

Geri
Yukarı