Çözüldü EA Games yedeğinden geri yükleme yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mhtroux

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar dilerim.

Kendi internetim kötü olduğu için ofisin bilgisayarına EA Games üzerinden BF1 yükledim ve bunu kendi bilgisayarıma taşıdım fakat ne kadar uğraşsam bile bu oyunu EA Games görmüyor, yardımcı olursanız çok sevinirim. 2 gündür yüklemeye çalışıyorum, boşa uğraşmış olmak istemiyorum. Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Zorunlu güncelleme yaptırıcaksa güvenlik duvarından Origin updater.exe yi blocklarsan güncelleme yapmadan çalıştırabilirsin. Olmazsa EA App kullanmaktan başka seçeneğin kalmadı.

Galiba kafayı yiyorum çünkü BF3 de senin yöntemini denedim ve oldu.

BF1 neden olmuyor çözemedim son kez deneyeceğim olmazsa silip geçeceğim başka çare yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunumu bu yöntem ile çözdüm sorun yaşayan arkadaşlar bu videoya bakabilirler.

İyi akşamlar.
Zorunlu güncelleme yaptırıcaksa güvenlik duvarından Origin updater.exe yi blocklarsan güncelleme yapmadan çalıştırabilirsin. Olmazsa EA App kullanmaktan başka seçeneğin kalmadı.

BF1 neden olmuyor çözemedim son kez deneyeceğim olmazsa silip geçeceğim başka çare yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İyi akşamlar.

Çözüm

İyi akşamlar.
Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı