EA Games Origin Hesabını Geri Alma

Jesper

Hectopat
Daha fazla  
1 hafta önce hesabıma giriş yapamadım baktım ki kayıtlı e-mailim, şifrem, kullanıcı adım değiştirilmiş. Maillerime girdim gerçekten de öyle. Birkaç uğraş sonrası e-mailimi geri alabildim fakat telefon numarası eklemediğim için hesabı alan kişi kendi telefon numarası da eklemiş. Ben ise e-mailimi değiştirmeyi iptal ettim ardından ise şifreyi sıfırladım. Sonrasında ise girip yapmayı denediğimde telefonuna kod gidiyor o kişinin orada kalıyorum. Ardından o da şifreyi değiştirim e-maili değiştiriyor ben ise gene sıfırlıyorum. Böyle kısır döngü içinde kaldım ve emeklerim ve uğraşlarım boşuna gitmesin istiyorum. Bilgili yardımcı olabilecek kişilerin yardımını istiyorum şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam telefon numarasını görebiliyor musunuz? Bir de destek ile telefon ile görüşün ve kredi kartıyla bir şey aldıysanız onu kanıt olarak sunabilirsiniz. Hesabın telefon numarası Plati gibi bir yerde satıldıysa değişmiş olabilir. Bu nedenle hızlı olun. Umarım geri alırsınız.

İngilizcem iyi olmadığı için telefonla görüşsem bile çözemem. Kredi kartıyla almıştım ama ne sorsam giriş yaptıktan sonra ayarlardan halledebilirsiniz tarzında şeyler söylüyolar. Derdimin zaten giriş yapamam olduğunu söylesemde çözüm bulamadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı