EA hesabı ban yemiş

türkaythebabo

Femtopat
Daha fazla  
Uzun zamandır FIFA 23'te Online oynamaya çalıştığımda hesap bilgisi alınamadı sorunu aldım ve fark ettim ki EA hesabım ban yemiş. Fakat ben bir şey yapmadım. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• indir (1).jpg
    indir (1).jpg
    62 KB · Görüntüleme: 81
Uzun zamandır FIFA 23'te Online oynamaya çalıştığımda hesap bilgisi alınamadı sorunu aldım ve fark ettim ki EA hesabım ban yemiş. Fakat ben bir şey yapmadım. Nasıl düzeltebilirim?

FUT'ta hile yaptığınız tespit edilmiştir, snipe botu kullandıysanız veya başka oyunlarda da olabilir bu bunun için EA Desteği ile iletişime geçiniz.

Modemi resetlediniz mi hocam?
Modem ile alakası yok.

Hocam nedeni hesabınızın ban yemiş olması imkansız EA'den giriyorsunuz sonuçta EA Serverleri sorunlu az önce bendede aynı hatayı verdi.

Bende ban yemişim. Fut modunda snipe bot tarzı birşeyler kullandınız mi?
daha önceden fut girmedim.

Neden ki? Ağ bağlantısı ile bir sorun mu oluşuyor? İlk defa duydum. (Agresif değilim bu arada cidden merak ediyorum)
bende bilmiyorum fakat internetim 100 mbps bence internetle alakalı olamaz

Modem ile alakası yok.

Hocam nedeni hesabınızın ban yemiş olması imkansız EA'den giriyorsunuz sonuçta EA Serverleri sorunlu az önce bendede aynı hatayı verdi.
yaklaşık 1.5 aydır böyle

Geri
Yukarı