EA hesabının tüm Online özelliklere erişimi kısıtlanmış hatası

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I7 10700F Zotac Gaming 3080TI/3070TI Playstation 5 Digital Edition ( diğer ayrıntılar hakkımda kısmında)
Meslek
Öğrenci
FC 24'ü yükledim bugün girmeye çalışıyorum bu EA hesabının tüm Online özelliklere erişimi kısıtlanmış diyor. Ban yedim desem FIFA 23'e Online girebiliyorum.

Merhaba,

Merhaba, ben PS5'te Ultimate sürüme sahibim ama oyunu indiremiyorum. İndir butonu yok deneme sürümünü indirmeye çalıştım bir yanlışlık oldu diye hata verdi. Sorunun çözümünü bilen var mı?

FC 24'ü yükledim bugün girmeye çalışıyorum bu EA hesabının tüm Online özelliklere erişimi kısıtlanmış diyor. Ban yedim desem FIFA 23'e Online girebiliyorum.

Hocam konuyla alakasız biliyorum fakat sizden ve cevap yazan tüm arkadaşlardan özür dileyerek EA App üzerinden FC24 kaç GB olarak iniyor acaba.

neredeyse 1 gündür düzelmesini bekliyorum, tüm yabancı kaynaklarda yapılan düzeltmeleri denedim ama olmadı. var mı bunu çözebilen?

Steam'den cozen oldu mu arkadaşlar? Hala gıremıyorum. Farklı bilgisayarda denedım olmadı. Sıldım yukledım olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam uzerinden alan arkadaslar icin,
EA Online Chat ile yaklasik 4 kere konustum, ilk onerdikleri windows ayarini yapmam ragmen bir sey degismedi ve oyunu silip tekrar yuklemem gerektigini soylediler :) Komik ama maalesef onlarin yonlendirmesini gerceklestirdim yeniden degisen bir sey olmadigini soylediler ve ileride update paketi yayinlayacaklarini sorunun kaynagini tespit edemediklerini belirttiler. Fakat o kadar ultimate edition icin para vermisken update paketi icin beklemek cok manasiz geldigini dusundugum bir baska sekilde sorunumu cozdum. Siz de kesin calisir mi ? Bilemiyorum garanti veremem ancak bende calisti

Yine de denemek isterseniz size onerim steam uzerinden alan arkadaslar magazaya tekrardan ea fc24 yazip 10 saatlik trial versiyonunu denemek icin ea uyeliginizin olmasi gerekiyor steam uzerinden 1 aylik 39 tl'ye ea uyeligi satin aldim. 10 saatlik trial secenegi ile oyuna giris yaptim ve hepimizin yasadigi sorunu astim. Daha sonrasinda cikis yapip kutuphane uzerinden girdigimde de ea serverlarina baglanabildim. Cozum bende calisti siz de calisir mi, bilemiyorum ancak o kadar para vermisiz zaten :) Bi 39 tl daha vermek zorunda kaldim ancak yapabilecek bir sey yok

Ben hallettim. Sizde işe yarar mı bilmiyorum ama 4 gündür neler çektim Allah bilir. Öncelikle, EA Play'in browse internet sayfasından FC24 deneme cart curt mevzusuna tıklıyorsunuz. EA hesabım var, yine de olmuyor diyen arkadaşlar için; ben de Steam'den almıştım. Ne olur ne olmaz diye EA Play Pro da almıştım bir aylık 150 küsur liralık. Yine olmamıştı ama bu sefer özellikle EA Play'i 40 liralık aylık olarak olarak aldım ve steamm

Steam uzerinden alan arkadaşlar icin,
EA Online Chat ile yaklasik 4 kere konustum, ilk onerdikleri Windows ayarini yapmam ragmen bir şey degismedi ve oyunu silip tekrar yuklemem gerektigini soylediler :) Komik ama maalesef onlarin yonlendirmesini gerceklestirdim yeniden degisen bir şey olmadigini soylediler ve ileride Update paketi yayinlayacaklarini sorunun kaynagini tespit edemediklerini belirttiler. Fakat o kadar Ultimate Edition icin para vermisken Update paketi icin beklemek cok manasiz geldigini dusundugum bir baska sekilde sorunumu cozdum. Siz de kesin calisir mi? Bilemiyorum garanti veremem ancak bende calisti

Yine de denemek isterseniz size onerim Steam uzerinden alan arkadaşlar magazaya tekrardan EA FC24 yazip 10 saatlik trial versiyonunu denemek icin EA uyeliginizin olmasi gerekiyor Steam uzerinden 1 aylik 39 TL'ye EA uyeligi satin aldim. 10 saatlik trial secenegi ile oyuna giris yaptim ve hepimizin yasadigi sorunu astim. Daha sonrasinda cikis yapip kutuphane uzerinden girdigimde de EA serverlarina baglanabildim. Cozum bende calisti siz de calisir mi, bilemiyorum ancak o kadar para vermisiz zaten :) bir 39 TL daha vermek zorunda kaldim ancak yapabilecek bir şey yok

Bende de bu şekilde açıldı.

Geri
Yukarı