EA hesabının tüm Online özelliklere erişimi kısıtlanmış hatası

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I7 10700F Zotac Gaming 3080TI/3070TI Playstation 5 Digital Edition ( diğer ayrıntılar hakkımda kısmında)
Meslek
Öğrenci
FC 24'ü yükledim bugün girmeye çalışıyorum bu EA hesabının tüm Online özelliklere erişimi kısıtlanmış diyor. Ban yedim desem FIFA 23'e Online girebiliyorum.

Ben de ayni problemi yasiyorum, internetten arastirdigim kadariyla dns'i manual olarak primary,8.8.8.8 second,8.8.4.4 verdim network&pc resetledim ancak duzelen bir sey olmadi. Cozumu bulabilen olursa guncelleme ve yaparsa sevinirim

Aynen.

FC 24'ü yükledim bugün girmeye çalışıyorum bu EA hesabının tüm Online özelliklere erişimi kısıtlanmış diyor. Ban yedim desem FIFA 23'e Online girebiliyorum.

Aynı sorun bende de var şu an ve bir türlü çözemiyorum.

Aynı sorunu yaşıyorum bende fakat bu genel bir sorunda olabilirmiş şu ana kadar öğrenebildiğim tek şey bu

Gerçekten ben bu EA firmasını anlayamıyorum.
------
Destekle konuşuyorum, bir gelişme olursa yazacağım.
------
Bilinen bir sorun halletmeye çalışıyoruz dediler. Geçmiş olsun..

Son düzenleme:
Arkadaşlar 2 mesaj üstte destekle konuştuğumu belirttim. Çözüm yok şu anda çünkü sorun bizden kaynaklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı