EA Origin Authenticator Sorunu

Fırat Yapıcı

Kilopat
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta yazdığım gibi Orgin hesabıma bağlanamıyorum çünkü Authenticator isimli uygulama ile şifre girerek erişim sağlıyordum ancak telefonum garantide sıfırlandığı için uygulama ve içerisindeki bilgilerim de kayboldu. Bu sebepten dolayı Orgin hesabıma bağlanamıyorum. Ea Live Chat'e bağlanamıyorum, bekleyin diyor ancak 3-4 saat beklediğim halde herhangi bir müşteri temsilcisine benle görüşmedi. Bu sorunu nasıl çözeceğimi anlatırsanız sevinirim. @Recep Baltaş @Ali Güngör

Ea live chat üzerinden konuştum bütün bilgilerimi verdim lakin en son olarak telefon görüşmesi teleb ettiler orda takıldım bende bana numaralarını verdiler tabi yurtdışı aramadınyapamıyorum ve ingilizcem yok öyle kala kaldım valla olan oyuna oldu :( @Fırat Yapıcı

Ea live chat üzerinde destek alarak çözdüm. Chat açılmaz ise AdBlock gibi eklentileri devre dışı bırakarak açmayı deneyin. @Silinen üye
merhaba iyi günler. malesef aynı sorun bendede var fakat bir türlü ea chat'e bağlanamadım. sorunumu yazdıktan sonra beni chat ekranına göndermek yerine giriş kısmına yönlendiriyor. adblock bilgisayarımda etkin mi bilmiyorum ama sanmıyorum olacağını. bu sorunu nasıl çözenilirim ? @Fırat Yapıcı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı