EA oyunları Steam'e geldi

Gelecek hatta Origin-Steam Cross Platform olacak.
Bu çok güzel bir şey ya. Bazen uplay ve origin hesabımın olması bile tilt ediyodu. O uygulamayı aç, şifrem neydi, telefondan onay al vs. vs. Tek bir platformda erişilebilir olması güzel oluyor bence.
Vallahi ben en çok EA Access bekliyorum. Eğer Xbox'taki gibi yıllık 65 TL olursa çıldırırım heralde.
EA access Steam'e gelmez bence. Böyle birşey gelse bile o fiyata olucağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Şimdi de Battlefield, MassEfect ve StarWars oyunları Steam'e geldi. Hala merakla FIFA'yı bekliyorum.
Vallahi ben en çok EA Acces
Bu çok güzel bir şey ya. Bazen uplay ve origin hesabımın olması bile tilt ediyodu. O uygulamayı aç, şifrem neydi, telefondan onay al vs. vs. Tek bir platformda erişilebilir olması güzel oluyor bence.

EA access Steam'e gelmez bence. Böyle birşey gelse bile o fiyata olucağını zannetmiyorum.
Geliyor hocam;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunların yavaş yavaş Steam'e eklenmesiyle birlikte hali hazırda Steam'de olan oyunların fiyatları da artmış. Aman ne güzel. İndirimlerde 13 TL'ye düşen Crysisler şimdi tam fiyatları 199, 129 TL olmuş. İndirimli fiyatları ise 30-40-60 arası olmuş. Oyunların gelmesine sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.
Harbi ya ben de diyorum Crysis fiyatları neden tavan yaptı.

Benim için platform farketmiyor yeter ki uygun fiyatlı olsunlar başka bir şey istemiyorum. Çok istediğim Crysis serisini oyun başı 40-50 TL den satışa sunmuşlar mesela. E bu durumda bana ne faydası olacak ki Steam'e gelmesinin? Normal şartlarda hepsini alıp oynamak istiyordum fakat bu fiyatları görünce tek tek almak yerine EA Access yapıp 1 ayda seriyi oynamaya karar verdim. Onun için özellikle hikayeli oyun oynayıp bitirip ve bir dahada yüzüne bakmayacak arkadaşlara tavsiyem bu tür EA Access ve ya Game Pass tarzı sistemlere yönelmeleridir. Diğer türlü her oyunu satın alarak oynamaya kalkarsak yandık.

Yeni konular

Geri
Yukarı