Postal 3 Steam'e geldi

Jossephh

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün mağazada gezerken postal III'e denk geldim, bu oyun satıştan kaldırılmamış mıydı fazla buglardan dolayı?

Şimdi baktım da cidden gelmiş hayret paraları falan mı bitti bunların. Fazla bug değil de direkt oyun çöplükten ibaret olduğuı için yapımcısı kaldırmıştı hatta nefret ediyorlar bu oyundan :D

Bakın hatta sitelerine girip üstteki games&stuff kısmından postal 3'e tıklayın ne kadar nefret ettiklerini anlarsınız :D

Şimdi baktım da cidden gelmiş hayret paraları falan mı bitti bunların. Fazla bug değil de direkt oyun çöplükten ibaret olduğuı için yapımcısı kaldırmıştı hatta nefret ediyorlar bu oyundan :D

Bakın hatta sitelerine girip üstteki games&stuff kısmından postal 3'e tıklayın ne kadar nefret ettiklerini anlarsınız :D

Uzun zamandır duymuyordum iyi geldi 😀

Postal 3'ün running with scissors yani oyunun orijinal yapımcısı ile alakası yok. Orijinal yapımcısı yapım haklarını adamlara vermiş adamlar oyunu yapmış. Almaya değmez çöp bir oyun.

Postal 3'ün running with scissors yani oyunun orijinal yapımcısı ile alakası yok. Orijinal yapımcısı yapım haklarını adamlara vermiş adamlar oyunu yapmış. Almaya değmez çöp bir oyun.

Postal 3'ü yapan adamlar adlarının hakkını veriyor.

Oyuna bir update gelmiş nerdeyse tüm buglar düzeltilmiş diyorlar.

Oyuna bir Update gelmiş neredeyse tüm buglar düzeltilmiş diyorlar.

Buglar düzelse ne yazar. Silah kullanımı yok oyunda, kullanamıyorsun kardeşim. Ayrıca 1. görevde saldım sonra gameplaylarini izledim oyunda sana silah vermiyor. Yumruklar desen ha okey ama ne isabet var ne de hasar veriyor. Yüz karası oyun, postal serisinin küflü oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı