EA parayı vermiyor

Nolde Black

Hectopat
Origin üstünden 35 TL'ye SimCity almıştım aldığım gün biraz oynadım (30-40 dk) ve bana göre olmadığına karar verdim. Bu yüzden iade işlemi başlattım ama 1 haftadır iade ile alakalı hiçbir gelişme yok. Acaba iade koşullarını mı bozdum, bilgisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin üstünden 35 TL'ye SimCity almıştım aldığım gün biraz oynadım (30-40 dk) ve bana göre olmadığına karar verdim. Bu yüzden iade işlemi başlattım ama 1 haftadır iade ile alakalı hiçbir gelişme yok. Acaba iade koşullarını mı bozdum, bilgisi olan var mıdır?
2 hafta diye biliyorum iade süresini, muhtemelen 10 iş gününde yatmış olur.

Origin iade süresi sanırım 24 saat yani iade edebilmek için 24 saatınz var.
İadeyi yapmış zaten arkadaş, aldığı gün yanlış anlamadıysam. Geri ödeme süresini soruyor, param yutmuştu ATM 3 hafta sürdü toplamda daha geç olacağını sanmam. Yemeksepeti sipariş iptal etti 2 hafta falan sürmüştü o da.

İadeyi yapmış zaten arkadaş, aldığı gün yanlış anlamadıysam. Geri ödeme süresini soruyor, param yutmuştu ATM 3 hafta sürdü toplamda daha geç olacağını sanmam. Yemeksepeti sipariş iptal etti 2 hafta falan sürmüştü o da.

Anladım iade gerçekten geç yatıyor benim Steam'deki 128 TL ve birkaç tane daha iade vardı onlar halen daha yatmadı aradan 10 gün geçti bekliyorum umarım yarına yatar Papara 60 TL gelecekti o da gelmedi henüz daha onceki iadeler 2 günde gelirdi.

Evet aldığım gün iade işlemi başlattım ancak hala gelmedi. EA'den my cases sekmesinden bakmaya çalışıyorum ama loading de kalıyor gelişmeleri göremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı