EA Play 1 aylık indirim teklifi nedir?

12 TL'ye alırsın ya ben 39 TL'ye EA Play almıştım 8 TL indirime girmiş alabiliyorum. O 12 TL herkes için indirime girmiş zaten satın alım kısmında gözükür 12 TL çektiği.
Satın almayı denediniz mi 8 TL'liği? Bende de 8 yazıyor ancak önceden aldığım için satın alma yerinde 39 TL oluyor.

Satın almayı denediniz mi 8 TL'liği? Bende de 8 yazıyor ancak önceden aldığım için satın alma yerinde 39 TL oluyor.
ea play aboneliğim var gözüküyor attıgım resimde 1 ay önce 39 tl ye aldım şuan aboneliğim var diye alamıyorum ama 8 tl gözüküyor

Steam'de de aynı şey geçerli, mevcut aboneliği olan kullanıcılar indirimden yararlanamıyor. Dolayısıyla indirim herkes için geçerli söylemin yanlış ve yanıltıcı.
Ve 1 sene içerisinde 4 defa flan aldım 15 tl 39 tl 9 tl ye filan sürekli indirimli

Son düzenleme:
Dediğim gibi indirim yok ilk ayınız değilse 8 TL yazıyor ancak 39 TL'den satıyor yine.

Gözükmesi bir şey değiştirmiyor. Satın alım sayfasında da indirimin yeni aboneler için geçerli olduğu belirtiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…