EA Play 1 aylık indirim teklifi nedir?

hero11cf

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar selam 2-3 ay önce 1 aylık EA Play almıştım bugün tekrardan almayı düşündüm PS Store sayfasından EA Play'e baktığımda ise "EA Play 1 aylık indirim teklifi" gördüm 12 TL gibi bir fiyattaydı. Bu 1 aylık indirim teklifi tam olarak nedir? Yani bu fiyata aylık abonelik mi verecek yoksa aylık abonelik alımında indirim mi sağlayacak? Sorularım bunlar cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar selam 2-3 ay önce 1 aylık EA Play almıştım bugün tekrardan almayı düşündüm PS Store sayfasından EA Play'e baktığımda ise "EA Play 1 aylık indirim teklifi" gördüm 12 TL gibi bir fiyattaydı. Bu 1 aylık indirim teklifi tam olarak nedir? Yani bu fiyata aylık abonelik mi verecek yoksa aylık abonelik alımında indirim mi sağlayacak? Sorularım bunlar cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler.
Yeni üyeler için, 21 Temmuz'dan 4 Ağustos 2023'e kadar geçerli 1 aylık bir indirim

resimde gözüktüğü üzere steamdede indirimde 1 aylık 12 tl ye oyunları oynayabiliyorsun

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-25_152717896.png
    resim_2023-07-25_152717896.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 24
Yani anladığıma göre benim için değil. Ben 2. aboneliğimi yapacağım.

Yok hocam Steam'den almayacağım.
12 tl ye alırsın ya ben 39 tl ye ea play almıştım 8 tl indirime girmiş alabiliyorum o 12 tl herkes için indirime girmiş zaten satın alım kısmında gözükür 12 tl çektiği

Yani anladığıma göre benim için değil. Ben 2. aboneliğimi yapacağım.
Mevcut bir aboneliğin olmadığı için sen de yeni abone sayiliyorsun. Dolayısıyla o indirim senin için de geçerli.

aynen 12 tl dir zaten Herkes için indirim o
Herkes için geçerli değil, mevcut aboneler indirimden yararlanamıyor, yanlış bilgi vermeyin.

Geri
Yukarı