EA Play 1 aylık indirim teklifi nedir?

12 TL'ye alırsın ya ben 39 TL'ye EA Play almıştım 8 TL indirime girmiş alabiliyorum. O 12 TL herkes için indirime girmiş zaten satın alım kısmında gözükür 12 TL çektiği.
Satın almayı denediniz mi 8 TL'liği? Bende de 8 yazıyor ancak önceden aldığım için satın alma yerinde 39 TL oluyor.

Satın almayı denediniz mi 8 TL'liği? Bende de 8 yazıyor ancak önceden aldığım için satın alma yerinde 39 TL oluyor.
ea play aboneliğim var gözüküyor attıgım resimde 1 ay önce 39 tl ye aldım şuan aboneliğim var diye alamıyorum ama 8 tl gözüküyor

Steam'de de aynı şey geçerli, mevcut aboneliği olan kullanıcılar indirimden yararlanamıyor. Dolayısıyla indirim herkes için geçerli söylemin yanlış ve yanıltıcı.
Ve 1 sene içerisinde 4 defa flan aldım 15 tl 39 tl 9 tl ye filan sürekli indirimli

Son düzenleme:
EA Play aboneliğim var gözüküyor attıgım resimde 1 ay önce 39 TL'ye aldım, şu an aboneliğim var diye alamıyorum ama 8 TL gözüküyor.

Ve 1 sene içerisinde 4 defa flan aldım 15 TL 39 TL 9 TL'ye filan sürekli indirimli.
Dediğim gibi indirim yok ilk ayınız değilse 8 TL yazıyor ancak 39 TL'den satıyor yine.

ea play aboneliğim var gözüküyor attıgım resimde 1 ay önce 39 tl ye aldım şuan aboneliğim var diye alamıyorum ama 8 tl gözüküyor

Ve 1 sene içerisinde 4 defa flan aldım 15 tl 39 tl 9 tl ye filan sürekli indirimli
Gözükmesi bir şey değiştirmiyor. Satın alım sayfasında da indirimin yeni aboneler için geçerli olduğu belirtiliyor.
Screenshot_20230725-160417_Steam.jpg

Geri
Yukarı