Steam EA Play aboneliği dolara dönüşecek mi?

Marcellus33

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da gördüğünüz üzere, şu anda 40 TL üzerinden EA Play abonesiyim. Biliyorsunuz ki Steam 20 Kasım'dan sonra Steam'i dolar kuruna çevirecek. Çevirdiği zaman aboneliğim dolara mı dönüşecek yoksa 40 TL üzerinden devam edecek mi?

Dönüşecek. Aboneliğiniz otomatik iptal olacak.
807AA025-F8BC-4EEB-A09E-75FFFA2D9477.jpeg

Merhaba, başlıkta da gördüğünüz üzere, şu anda 40 TL üzerinden EA Play abonesiyim. Biliyorsunuz ki Steam 20 Kasım'dan sonra Steam'i dolar kuruna çevirecek. Çevirdiği zaman aboneliğim dolara mı dönüşecek yoksa 40 TL üzerinden devam edecek mi?
Muhtemelen EA Play'in dolar cinsindeki fiyatlandırmasından devam ederler. Bu da aylık 5 dolar demek. 40 TL'yi dolara çevirip devam etmelerini beklemiyorum.

@Frstghost
Normalde öyle yapmayı planlıyordum, kalan okul harçlıklarımla oyunları aldım ancak ara tatil giriyoruz ve zam geleceği gün okul açılıyor şansıma. Büyük talihsizlik diyelim, 40 TL olarak devam etse keşke çünkü Discord Nitro'lara zam yaptı eskiden Nitro üyeliği olanlara aynı fiyattan devam ettirdi.

@Frstghost
Normalde öyle yapmayı planlıyordum, kalan okul harçlıklarımla oyunları aldım ancak ara tatil giriyoruz ve zam geleceği gün okul açılıyor şansıma. Büyük talihsizlik diyelim, 40 TL olarak devam etse keşke çünkü Discord Nitro'lara zam yaptı eskiden Nitro üyeliği olanlara aynı fiyattan devam ettirdi.
Alabilyorsan babandan veya birinden borc alip, 1 yillik al. Yavas yavas geri ödersin.

Arkadaşlar ben 1 aylık üyeliğimi 1 yıllık olarak işaretledim. Ödeme günü -250TL çekilip yıllık üyeliğim başlayacak değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı