EA Play aboneliği indirimli fiyattan yenilenir mi?

HESGONE

Hectopat
Yer
Türkiye
EA Play almıştım. 31 Ocak'ta bitiyor. Şimdi EA Play indirimle 5 TL oldu. Abonelik yenileme zamanı 31 Ocak'ta. O gün 29 TL mi çeker, yoksa 5 TL mi? Aboneliği iptal edip tekrar mı alsam sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
EA Play almıştım. 31 Ocak'ta bitiyor. Şimdi EA Play indirimle 5 TL oldu. Abonelik yenileme zamanı 31 Ocak'ta. O gün 29 TL mi çeker, yoksa 5 TL mi? Aboneliği iptal edip tekrar mı alsam sizce?
aboneliği iptal edip tekrar alman daha iyi olur ama indirim gelirmi bilemem başka bir hesap açıp bakabilirsin

Ben de bir kaç gün önce 1 aylık üyelik yapmıştım. Bugün içerisinde üründeki fiyat değişimi sebebiyle iade talebinde bulundum veya aradaki o indirim bedelinin cüzdanıma iade edilmesini talep ettim. Olumlu veya olumsuz sonuç alırsam haber ederim bu konu üzerinden.​

Buradan durum güncellemesi yapıp açıklayayım. EA play abonelik iadesi de normal oyun iadeleri gibi 14 günlük süreye ve 2 saat oynama saati esasına dayanıyor. Dolayısıyla EA play üzerinden yüklediğiniz bir oyunu veya farklı oyunları toplam 2 saatten fazla oynadıysanız ve de 14 günü geçtiyse iade talebiniz olumsuz sonuçlanıyor.​

Yeni konular

Geri
Yukarı