Steam EA Play almak

vatanylmzr1907

Centipat
Daha fazla  
Dostlar az önce Steam'den 8 TL'ye EA Play üyeliği aldım. Bankadan parayı çekti ama EA Play hala gelmedi. Bunun bir bekleme süresi vesaire mi vardır?

Yok hocam direkt anında gelmesi lazım bir tekrar gir çık yapıp yenileyin eğer olmazsa desteğe yazın.

Hocam paranın bir kısmını Steam cüzdanından bir kısmını banka kartımdan ödedim fakat Steam cüzdanındaki para duruyor bankadan para kesilmiş ve tekrar EA Play alma işlemine girdiğimde "hesabınızda başka bir ödeme işlemi gerçekleştirildiğinden bu işlem şu anda tamamlanamaz." yazısıyla karşılaşıyorum. Sizce ne yapayım destek ile iletişimi nereden kurabilirim?

Satın alma geçmişimde bu var hocam.
resim_2023-11-14_120935255.png

Hocam paranın bir kısmını Steam cüzdanından bir kısmını banka kartımdan ödedim fakat Steam cüzdanındaki para duruyor bankadan para kesilmiş ve tekrar EA Play alma işlemine girdiğimde "hesabınızda başka bir ödeme işlemi gerçekleştirildiğinden bu işlem şu anda tamamlanamaz." yazısıyla karşılaşıyorum. Sizce ne yapayım destek ile iletişimi nereden kurabilirim?

Satın alma geçmişimde bu var hocam.Eki Görüntüle 2014084

Hocam bariz bir hata olmuş PC deyseniz eğer Steam uygulamasındaki sol üstte yardım seçeneğine tıklayıp destekden talep açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı