Çözüldü EA Play Crysis 3 yönetici izni istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alli1132

Centipat
Daha fazla  
Xbox Game Pass üzerinden EA Play almıştım ve birkaç oyun oynadıktan sonra Crysis 3 yükledim ve 5-6 saat kadar da oynadım ama birden oyunu başlatacakken 'bu oyunu oynamak için yönetici izni vermelisiniz' diyor ne yaptıysam olmadı. Bilen biri varsa lütfen şunun çözümünü versin.

Verilen hatasın resmini yükledim.

resim_2021-07-15_204232.png

Çözüm
Bana da o izin ekranı geliyordu ok tuşuna basıp oynayabiliyordum.

Keşke bende de öyle olsa. Ama gına geldi oyunu sildim. Her şey için çok geç.
Güncelleme: Oyunu EA Play'den silince ve Windows'un program ekle kaldır uygulamasından Xbox sekmesine gelip Xbox'ı sıfırla ve onar seçeneklerine bastıktan sonra oyunu yeniden yükleyince sorun çözülüyor. Ben böyle çözdüm ama siz oyunu silmeden önce program ekle kaldırdan dediğim işlemleri yapın önce sonra oyunu deneyin. Olmazsa silip yeniden kurulacak mecbur :(
Bana da o izin ekranı geliyordu ok tuşuna basıp oynayabiliyordum.

Keşke bende de öyle olsa. Ama gına geldi oyunu sildim. Her şey için çok geç.
Güncelleme: Oyunu EA Play'den silince ve Windows'un program ekle kaldır uygulamasından Xbox sekmesine gelip Xbox'ı sıfırla ve onar seçeneklerine bastıktan sonra oyunu yeniden yükleyince sorun çözülüyor. Ben böyle çözdüm ama siz oyunu silmeden önce program ekle kaldırdan dediğim işlemleri yapın önce sonra oyunu deneyin. Olmazsa silip yeniden kurulacak mecbur :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı