Çözüldü Steam EA Play Crysis CD key istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Waxsar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Steam üzerinden EA Play aboneliği satın aldım ve Crysis'i yükledim ancak oyunu açmak istediğimde aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum. Steam kütüphanesinden oyuna sağ tık yapıp CD anahtarları kısmına tıkladığımda ise diğer oyunlarda çıkan kod yerine sadece " anahtar isteniyor " yazısı çıkıyor. Sorunu nasıl çözebilirim?
1613596711092.png

1613596746340.png

Arkadaşlar merhaba. Steam üzerinden EA Play aboneliği satın aldım ve Crysis'i yükledim ancak oyunu açmak istediğimde aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum. Steam kütüphanesinden oyuna sağ tık yapıp CD anahtarları kısmına tıkladığımda ise diğer oyunlarda çıkan kod yerine sadece " anahtar isteniyor " yazısı çıkıyor. Sorunu nasıl çözebilirim?
Eki Görüntüle 884458

Eki Görüntüle 884459
Eki Görüntüle 884458

Eki Görüntüle 884459
Dostum sorunu çözebildin mi? bende cd key olmasına rağmen key in geçersiz olduğunu söylüyor. Bu yüzden oyuna giriş yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı