EA Play deneme sürümü var mı?

ElJimanstiko

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi EA Play almayı düşünüyorum fakat kütüphanesinde ki içeriklere ne kadar saracağımı tam olarak kestiremediğim için önce bir deneme sürümü falan varsa ona yöneleyim dedim. Zamanında Gamepass'de vardı böyle bir hizmet peki şu an EA Play'de var mıdır?

Ayrıca şunları da sorayım; Origin ve Steam'de satılanın herhangi bir fiyat veya içerik farkı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi EA Play almayı düşünüyorum fakat kütüphanesinde ki içeriklere ne kadar saracağımı tam olarak kestiremediğim için önce bir deneme sürümü falan varsa ona yöneleyim dedim. Zamanında Gamepass'de vardı böyle bir hizmet peki şu an EA Play'de var mıdır?

Ayrıca şunları da sorayım; Origin ve Steam'de satılanın herhangi bir fiyat veya içerik farkı var mı?
Deneme sürümü yok.

EA Play taahhütü olmayan bir platform. Bir aylık 4€ versiyonu Origin'de mevcut. Ben onu geçen ay aldım. Hoşuma gitti FIFA'lar var 21 hariç, birçok NFS ve BF oyunu var. İsterseniz 1 ay alıp kullanıp ikinci aya iptal edebiliyorsunuz. Onun dışında bi deneme sürümü vb. yok.

Geri
Yukarı