EA Play hesabımı silmek istiyorum [PS4]

HacimanTvv

Centipat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Başlıkta yazdığım gibi silmek istiyorum. Aboneliği yinelemeyi kapatma değil, iptal etme. Para istemiyorum sadece iptal edip kaldırmak istiyorum. Sebebi ise indirime istediğim EA oyunu girdi fakat satın alamıyorum. EA Play olduğundan ötürü kütüphanemde gösteriyor bu yüzden satın alamıyorum. Yardım ederseniz sevnirim.

AliÖzkan 7734

Centipat
Cezalı
Makaleler
2
Yeni hesap açıp hediye edin. Böyle bir sistem var mı bilmiyorum. Yeni hesap açıp oradan satın alabilirsiniz. Desteğe yazabilirsiniz. EA Play bittiği zaman indirim geçerli ise o zaman da alabilirsiniz.

ItsAllGoodman

Hectopat
Makaleler
2
EA Play'e sahipseniz alacağınız oyunlara ekstra indirim de yapıyor. Bir hata olmuş olmasın? Oyunu alabilmeniz lazım çünkü.

Who The Maestro?

Hectopat
Yer
Anywhere
Başlıkta yazdığım gibi silmek istiyorum. Aboneliği yinelemeyi kapatma değil, iptal etme. Para istemiyorum sadece iptal edip kaldırmak istiyorum. Sebebi ise indirime istediğim EA oyunu girdi fakat satın alamıyorum. EA Play olduğundan ötürü kütüphanemde gösteriyor bu yüzden satın alamıyorum. Yardım ederseniz sevnirim.

Merhabalar hesap silmek mümkün değil ancak herhangi başka bir maile kaydedip şifreyide değişirseniz hesap sizden çıkmış olur :) iyi forumlar.

adanalihiyar

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Dreamland
%10 indirim yapılıyor EA Play ile. Aslında alabiliyor olmanız lazım. EA hesabından çıkınca olmuyor mu?

KS
HacimanTvv

HacimanTvv

Centipat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Nasıl silebilirim peki hesabı PSN üzerinden?
Merhabalar hesap silmek mümkün değil ancak herhangi başka bir maile kaydedip şifreyide değişirseniz hesap sizden çıkmış olur :) iyi forumlar.

Nasıl yani aydınlatır mısın? Açıklayabilir misiniz? Veya video varsa atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Yukarı